• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun sistemine aykırı/kapandı Seri oto savaş seçeneği

Yunus bey

Well-Known Member
LSA savaşlarında seri otomaktik savaş işaretçisi gelmesi lazım. Böyle böyle hile durumunun da önüne geçilebilir. Çünkü savaşlar da eksik olan şey bu 160 yerine yap 200 vey 250 lakin otomatik kendiliğinden orduyu doldurup savaş seçeneği gelmeli , bu ayarlanması için 3 , 4 kutucuk gerekli hangi orduya karşı hangi ordu çıkarılacak. Bunun dışında ekle saldırmak bir yerden sonra bırakıyosun oyunu çünkü çok can sıkıcı oluyor. Haliyle hileye karşı olan ben bile programla oto saldırı işine sıcak bakıyorum. Yani yapmazsanız ben de dahil herkes bunu yapacak. Çünkü insan robot değil ki 500 savaşı tek tek elle yapsın. Bunun için bir özellik gelmeli ve böylece hile programı kimse kullanmaz. Âdil bir savaş olur.

KASPERSKY

Member
Kıtadaki gibi üst üste gelicek şekilde olursa mobilden oynayan oyunculara haksızlık olur mobil versiyonada yenilik gelicekse eyvallah

Temuçin

Active Member
Bence LSA denen saçmalık komple kaldırılmalı. Delikanlı adam kıtada savaşır. Oyuncular haksız gelişiyorlar.