Savunma

'Yardım ve Sorular' forumunda Allein34 tarafından 23. Kas 2017 tarihinde açılan konu

1. Allein34

Allein34 Member

Arkadaşlar merhaba ,
    Bu sorumun başlığı burası mı bilmiyorum ama başka uygun yer göremedim.Yanlış yerdeyse kusura bakmayın.Sorum şu :
    4 Lejyoner , 2 savaşçı , 1 ağır süvari ve 1 şampiyon'dan oluşan savunma ordum 2 okçu , 2 zırhlı piyade ve 4 ok mancınık'dan oluşan düşman ordusuna neredeyse hiç zarar veremeden yenildi.
    Bu kadar ağır bir yenilgi için nerede hata yaptım ve ne yapmam gerekiyor bu birliklere karşı iyi savunma yapabilmek için ?

NOT : Benim ordumda savunma sırasında %3 saldırı ve savunma bonusu varken rakibimde her hangi bir bonus yokru.

kung lao bunu beğendi.
  2. serdalca08

serdalca08 Well-Known Member

Savaşlarda bu oyun için taş,makas ,kağıt sistemi yer almaktadır.Örnek olarak; ağır birlikler uzun birliklere bi avantajı yoktur.Hızlı birlik kullanman karşıdaki ok mancınık ve ok mancınık için avantaj sağlıyacaktır.

3. kung lao

kung lao Well-Known Member

Allein merhaba senin sorununun yani savasdaki yenilginin nedeni bendede olmusdu ama simdi duzeltmisim bi 2 yil olur 2 yildir oynuyorum su oyunu yani 2 yil olucak aralikda nedeni cagindaki savascilarinin hepsinin cagindan buyuk olan dovusculerle dovusmesi sen savasanda bi nasihet edeyim ya ayni cag birlikleriyle senle ayni cag da olan birliklerle ya da senden dusuk olan birliklerle dovus inanki dogru strateji secsen zafer senindir

Allein34 bunu beğendi.
  4. Allein34

Allein34 Member

Her ikinizede cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Son zamanlarda oyuna pek girmediğim için cevaplarınızı yeni gördüm. Tekrardan yardımlarınız için teşekkür eder iyi kandiller dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.

kung lao bunu beğendi.
  5. Allein34

Allein34 Member

Teşekkür ederim

kung lao bunu beğendi.
  6. Allein34

Allein34 Member

cevabın için teşekkür ederim

kung lao bunu beğendi.

En üst