• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Savunma, kasma, vs.

Narween

New Member
Oyunu bırakıyorum. Artık iğrenç bir hal almaya başladı. Yüksek bir savunmam var ama işe yaramıyor. Düşük oyuncu geliyor ve sürekli yağmalıyor. Ayrıca telefonum çok iyi olmasına rağmen oyun çok kasıyor. Kafam rahat artık. Bıraktım oyunu. Oyunla ilgilenmiyorlar bile.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Merhabalar, hemen pes etmeyin lütfen, bu bir strateji oyunudur, siz sürekli stratejinizi geliştirmek zorundasınız Bunun için bir kaç yöntem deneyebilirsiniz, size saldıran asker türüne göre savunma birlikleri konuşlandırmayı deneyiniz.

Savunma gücünüzü arttırmak için, envanterinizden ilave savunmacı artışları kullanın.

Sv.jpg

Ayrıca Tavernadan da şehrinizi korumak için Şehir Kalkan edinebilirsiniz.

Kalkan.jpg

Başka bir tavsiye ise, yağmadan kurtulmak için hasat saatlerinizi değiştirin ayrıca tüm şehrin hasatını aynı anda yapın, parça parça farklı şekillerde üretimler varsa eşitleyin. Böylece günde 1 hasatla yağmadan kurtulabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Tulkas

Well-Known Member
Oyunu bırakıyorum. Artık iğrenç bir hal almaya başladı. Yüksek bir savunmam var ama işe yaramıyor. Düşük oyuncu geliyor ve sürekli yağmalıyor. Ayrıca telefonum çok iyi olmasına rağmen oyun çok kasıyor. Kafam rahat artık. Bıraktım oyunu. Oyunla ilgilenmiyorlar bile.
Sayın Admin doğru söylemiş ama birkaç şey de ben ekleyeyim. Savunmam yüksek demişsin ama sadece savunma tek başına yeterli değildir. Savunma saldırının'da yüksek olması lazım. Mavi renkli kılıç simgesinden bahsediyorum. Savunman darbelere karşı seni korur ama savunurken güçlü bir saldırı yapamıyorsan, savunman tek başına bir işe yaramaz. Bunun için, St.Basil, Deal Kalesi ve Terakota Ordusu gibi devasa binaları kurup/geliştirmelisin. Ayrıca oyundaki stratejin sadece savunma üzerineyse, etkinliklerden gelen savunma saldırısı veren binaları da takip edebilirsin.

Bu bir tarz meselesidir, aslında şehrinin savunmasının geçilmesi sana bir şey kaybettirmez, hasadını düzenli yaparsan şehrinden bir şey de alamaz. Bu saydığım binaları kasmak için binlerce fp harcayacaksın, adamın senden alacağı 3-5 fp. Kıyas yaptığında yine sen ekside olursun. Onun yerine alarmını kur, hasadını düzenli topla. Arkadaş listeni aktif tutup, iyi taverna gümüşü toplayarak, kalkan alırsan da yine kafan rahat eder.