• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Savunma arttıran binaların önemi nedir?

• Konuyu başlatan DeletedUser34862
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34862

Guest
Arkadaşlar, yabancı oyuncuların oyun hakkındaki incelemerini gözden geçirirken Savunma arttıran binaların gereksiz olduğuna yönelik bir açıklama ile karşılaştım, bu konu hakkında yerli ve tecrübeli oyuncuların fikrini merak ediyorum. Sizce savunma arttırılabiliği kadar arttırılmalı mı? Biraz arttırıp bırakılmalı mı? Yoksa gidecek 5-10 ürün görmezden mi gelinmeli. Savunmayı çok gerekli gören var mı?

Bu delilik mi? Yoksa bir ihtiyaç mı?

defend.jpg

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Arkadaşlar, yabancı oyuncuların oyun hakkındaki incelemerini gözden geçirirken Savunma arttıran binaların gereksiz olduğuna yönelik bir açıklama ile karşılaştım, bu konu hakkında yerli ve tecrübeli oyuncuların fikrini merak ediyorum. Sizce savunma arttırılabiliği kadar arttırılmalı mı? Biraz arttırıp bırakılmalı mı? Yoksa gidecek 5-10 ürün görmezden mi gelinmeli. Savunmayı çok gerekli gören var mı?

4528 adlı eklentiyi görüntüle
Bence Delilik.

Çünkü geçilemeyecek savunma yoktur. Ayrica ayin ateşi ve işaret kuleleri sadece şehrini komşularına karşı korurken savunma arttırır..Aachen, Castel, Zeus gelişmekte olan bir oyuncunun mutlaka kurması gereken binalardir bunları 10 seviyeye getirdiğinde seni seferde 3. Zorluğa kadar kurtarır.. Bu sekilde hem saldırı hemde savunma alırsın..Ne kadar artırmalıyım sorusu ise istediğin kadarr..Ben savaşçıyım dersen 100 seviye bile yapabilirsin:)

Kimyager

Active Member
bende savunma kasmıyorum @x.wolf.x dediği gibi geçilemeyecek savunma yoktur. benim günde 2 hasadım var saatleri belli o saattlerde oyunda olup topluyorum zaten diyelim kaçtı gidecek terastan 10-15 fp

bunun için değmez bence savunma kasmak ayin ateşlerini hep satıyorum

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
bende savunma kasmıyorum @x.wolf.x dediği gibi geçilemeyecek savunma yoktur. benim günde 2 hasadım var saatleri belli o saattlerde oyunda olup topluyorum zaten diyelim kaçtı gidecek terastan 10-15 fp

bunun için değmez bence savunma kasmak ayin ateşlerini hep satıyorum
Bencede kalabalık onun yerine daha faydalı fp veya saldırı veren bina kurmak en mantıklısı olacaktır..

DeletedUser34856

Guest

Ben şehrini saldırı ve savunma üzerine kuran ve oyunu bu şekilde oynıyan biriyim benim gibi bi kaç oyuncu var Kıtalar da 1026 saldırı 310 civarı savunmam bulunuyor bu geçilmesi zor olması gerekirken saldırısı 400 lerde olan oyuncular tarafından az hasarla geçilmesi bir süredir bayağı düşündürücü bi durum oldu. Bu konuyu takip ediyoruz benim gibi bi kaç arkadaşlarla gerekli ayarlama yapılmazsa oyunu bir-çok arkadaşımızla bırakma konusunun da hem fikiriz .

61HAYLAZ61

Well-Known Member
En iyi savunma saldırıdır. 2 cağ öncesine kadar ss ye önem verilmiyordu şimdiki kadar. O zamanlar savunma kuranlar a yağma atmak zordu. Ama şimdiki ss ler ile gecilemeyecek savunma olduğunu sanmıyorum. Dolayısıyla köye savunma kurmanin pek getirisi yok

ızdırap

Well-Known Member
geçilemeyecek savunma yoktur. Ayrica ayin ateşi ve işaret kuleleri sadece şehrini komşularına karşı korurken savunma arttırır..Aachen, Castel, Zeus gelişmekte olan bir oyuncunun mutlaka kurması gereken binalardir bunları 10 seviyeye getirdiğinde seni seferde 3. Zorluğa kadar kurtarır.. Bu sekilde hem saldırı hemde savunma alırsın..