• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Gerçekleşti Sıralama

LERAX

Well-Known Member
Filtrelemenin oyuncu kısmı çalışıyor da devasa kısmını bir inceleyin isterseniz çalışmıyor;)

xmen

Emekli Takım Üyesi

FF Afrexia

Well-Known Member

Eklentiler

• 001.png
    001.png
    657,3 KB · Görüntüleme: 6

sleeplesslady

Well-Known Member
Ark yazıp aradım devasa seçip neye göre tek sayfa sonuç çıkarttığını anlamadım Arkadaş listesi desem listemde olmayanlar da var :D
1.210 güncellemesini bekleyelim, zira 1.209'da başladıklarımızı tamamlayıcı şekilde olacak diye belirtilmiş. Normalde gönderdiğiniz resimde bir sürü sayfa çıkması lazım; 1.209 ile özellik eklenmiş, 1.210 ile tam işlevsel hale gelebilecek olabilir.

FF Afrexia

Well-Known Member
1.210 güncellemesini bekleyelim, zira 1.209'da başladıklarımızı tamamlayıcı şekilde olacak diye belirtilmiş. Normalde gönderdiğiniz resimde bir sürü sayfa çıkması lazım; 1.209 ile özellik eklenmiş, 1.210 ile tam işlevsel hale gelebilecek olabilir.

Evet şuan baya sıkıntılıymış arama kısmı devasa seçip yıldız yazdım yıldız gözetleyenleri görmek için bana sonuç çıkarmadı :D Umarım çözülür yeni güncelleme ile