• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun sistemine aykırı/kapandı Sınırsız Bina Depolama

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

KUZEYISTAN

Member
Selamlar.
Bina depolama sınırsız sayıda olursa, şehrimizdeki binaları sık sık yer değiştirerek, saldırı, savunma, FP kazanma, üretim gibi özellikleri farklı zamanlarda farklı şekillerde kullanabiliriz.
Böylece oyuncular sınırsız seçenekte şehirlerinde değişiklik yapabilirler.
Teşekkürler...

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Selamlar.
Bina depolama sınırsız sayıda olursa, şehrimizdeki binaları sık sık yer değiştirerek, saldırı, savunma, FP kazanma, üretim gibi özellikleri farklı zamanlarda farklı şekillerde kullanabiliriz.
Böylece oyuncular sınırsız seçenekte şehirlerinde değişiklik yapabilirler.
Teşekkürler...
Sınırsız elmas ın varmı ? Yoksa boşa açılmış bi iletiden öteye geçmez bu düşüncen …

KUZEYISTAN

Member
Sınırsız elmas ın varmı ? Yoksa boşa açılmış bi iletiden öteye geçmez bu düşüncen …

Sayın 62HAYLAZ61,
Anlatmak istediğim Elmas ile ilgili değil.
Örneğin çeşitli binalarınızın yanı sıra aynı anda kuramadığınız, 12 tane Teras Çiftliği'niz, 20 tane Kazananlar Plazanız, 60 tane Ayin Ateşiniz var.
Loncanız savaşa girdiğinde boş alanlarınıza saldırı için Kazananlar Plazanızı, savunmada kalacaksanız Ayin Ateşinizin tamamını kurup oynarsınız.
Savaş olmadığında FP'lerinizi arttırmak istiyorsanız, Bina depolama ile bu binalarınızı kaldırır, Teras Çiftliklerinizi kurarak FP üretme ağırlıklı oynarsınız.
Veya yeni bir çağa geçecekseniz bu binaların tamamını kaldırıp ürün binalarınızı kurarsınız. Yeni çağ için gelişirsiniz.
Özetle; şehrinizin niteliğini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
Tek engel, Bina Depolama sayısının sınırlı ve çok az bulunur olması.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Sayın 62HAYLAZ61,
Anlatmak istediğim Elmas ile ilgili değil.
Örneğin çeşitli binalarınızın yanı sıra aynı anda kuramadığınız, 12 tane Teras Çiftliği'niz, 20 tane Kazananlar Plazanız, 60 tane Ayin Ateşiniz var.
Loncanız savaşa girdiğinde boş alanlarınıza saldırı için Kazananlar Plazanızı, savunmada kalacaksanız Ayin Ateşinizin tamamını kurup oynarsınız.
Savaş olmadığında FP'lerinizi arttırmak istiyorsanız, Bina depolama ile bu binalarınızı kaldırır, Teras Çiftliklerinizi kurarak FP üretme ağırlıklı oynarsınız.
Veya yeni bir çağa geçecekseniz bu binaların tamamını kaldırıp ürün binalarınızı kurarsınız. Yeni çağ için gelişirsiniz.
Özetle; şehrinizin niteliğini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
Tek engel, Bina Depolama sayısının sınırlı ve çok az bulunur olması.
Hem bina depolama az ve kısıtlı diyorsun hemde elmas la alakalı değil diyorsun.dostum bu oyunda elmasın varsa tüm kapılar sonuna kadar açılır.yoksa premium eşyalara bakakalırsın.söylediğin sistem oyun kurallarına aykırı bi durum olarak değerlendirilip halen nasıl konu kapatılmadı inanın şaşkınım …

KUZEYISTAN

Member
Hem bina depolama az ve kısıtlı diyorsun hemde elmas la alakalı değil diyorsun.dostum bu oyunda elmasın varsa tüm kapılar sonuna kadar açılır.yoksa premium eşyalara bakakalırsın.söylediğin sistem oyun kurallarına aykırı bi durum olarak değerlendirilip halen nasıl konu kapatılmadı inanın şaşkınım …

Elmasla bina depolayabiliyor muyuz?

sergio2244

Member
Oyuna para yatiran veya oyundan bedava elmas toplayanlar bakiyorum da hemen atilmis herkes hakli.Olaya gelince elmas isini gectim bn zaten bina depolama var o yuzden elmas isin icine girer malesef su an ki kosullarda boyle bi sey mumkun degil. Elmasi bol olanlar linc eder seni

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncumuz,
Oyunumuzdaki hiç bir öğenin sınırsız kullanıma sahip olacak duruma getirilmesi olası değildir. Öğelerin sıırlı sayıda olmasının sebebi de, oyuncularımızın ellerindeki imkanlarla startejilerini belirlemeleri gerektiğidir. Şehir dizilimi, hangi binaların kurulacağı, nelere artık ihtiyaç duyulmayacağı vs oyuncularımızın oyun tazrlarına göre karar verecekleri ve buna göre strateji belirleyecekleri alanlardır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.