• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

SÜSLÜ ADMİLER

SÜSLÜ ADMİNLER GÖREVLERİNİ İYİ YAPIYORMU ??

• Toplam oy kullanan
    6

..ZOR..

Member
BU BÖLÜM OYUN İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİMİZİ ÖZGÜRCE PAYLAŞABİLDİĞİMİZ BİR PLATFORMMUŞ öyle yazıyordu.Bu yüzden bu konuyu buradan yazmayı uygun buldum. .Hepimizin bildiği üzere oyunda çok kötü bir dönem yaşıyoruz ..lonca seferleri 5 olsun titan çağı askerleri olsun hatta asker diziliminde yapılan yeniliğin askerler yaralandıkça işlevini yitirmesi olsun bir çok yapısal sorun yaşanıyor .Bunun dışındada oyunda genel usluptaki bozulma başta olmak üzere bazı oyuncular tarafından ısrarla ve saklama gereği bile hissetmeden multi kullanımı program kullanımı var olan ama bir türlü sonuçlandırılamayan diğer sorunlar .Oyuncular oyuna sadık bıkmadan usanmadan yazıyor çözüm aryor bildirim yapıyor .Zaten bu konularda oyunu oynamaya çalışan bir oyuncunun yapabileceği başka hiç birşeyde yok .Peki kimler bu konuda etkili olabilir .??Benim şahsi düşüncem süslü oyun yöneticilerimiz olabilir ama malesef olmuyorlar .Bu kanıya nasıl vardım .Açık bir bildirimde programa otomatik ceza verildiğini kendilerinin yetkisi olmadığını yazmışlardı Bende sordum taramalar sürekli her oyuncu ve her savaşta yapılıyormu yoksa periyodik taramamı yani rastgele ara aramı yapılıyor taramalar diye .İki durumada çözüm önerimi sundum ama nedese bu konuda günlerdir herhangi bir yanıt alamadım .Bunun ışığında süslü oyun yöneticilerimizin oyunun gelişimi hakkında oyuncular kadar sadık ve hevesli olmadığını düşünmeye başladım .Daha iyi bir yönetimin biriken sorunları çözebileceğine yada en azından daha fazla ilgi göstereceğine inanıyorum .Bu konuda diğer oyuncu arkadaşlarımında düşüncelerini öğrenmek özgürce tartışabilmek için bu konuyu açma gereği duydum .Çözüm olurmu bilmem farklı düşüncede olanlarada saygı duyarım .ben kişisel tecrübemle bu sonuca vardım.Değişik tecrübe yaşamış olan arkadaşlarımız farklı sonuçlarada varmış olabilir .

NOT:Merak eden olursa diye bu not.Adminler yani oyun yöneticileri için süslü kelimesini kullanmak serbestmiş bunu bizzat kendileri ifade ettiler .Aklım almadı defalarca sordum. Teyit aldım .Serbestmiş .Bence olmamalı .Peki neden kullanıyorum Çünkü şahsıma kullanılmasına izin veriyorlar .Herkez bilsin kadın erkek ayrımı yapmadan herkez bu oyunda muhattabına rahatça süslü diye hitap edebilirmiş..???İnanmayan arkadaşlarımız olursa konuşma metnini atabilirim .