• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kapandı Renk Muhafızı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

El Ajedrecista

Active Member
Forumda aradım, yalnızca 2017'de bu başlık bir kere açılmış, açan arkadaş da forumu bırakıp gitmiş.

Renk Muhafızı dediğimiz askerin İngilizce adı Color Guard, bu da Sancak Muhafızı demek. Zaten bu birliğin simgesinde de elinde bir sancak tuttuğu görülüyor. Birlik hatalı çeviriye kurban gitmiş, düzeltilmesi için iletiyorum.

Baphomet

Guest
Forumda aradım, yalnızca 2017'de bu başlık bir kere açılmış, açan arkadaş da forumu bırakıp gitmiş.

Renk Muhafızı dediğimiz askerin İngilizce adı Color Guard, bu da Sancak Muhafızı demek. Zaten bu birliğin simgesinde de elinde bir sancak tuttuğu görülüyor. Birlik hatalı çeviriye kurban gitmiş, düzeltilmesi için iletiyorum.
Merhaba, Sevgili @El Ajedrecista

Haklısınız, eski zamanlarda bununla ilgili yanlış tercüme yapılmış, ancak artık yıllardır oyuncularımızın alıştığı bir terim olduğu için oyuncularımızın aklını karıştırmamak adına olduğu gibi kalması daha uygun görülmüştür. Konu çözüme ulaştığından ötürü kapatılmıştır.

Keyifli Oyunlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.