• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı PVP ve Lonca Seferleri.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Kurucu 61. Thibault

Well-Known Member
1. PVP
Aylık kişisel sıralamadaki 100.000 puan ayın 15 i veya 16 sında bitiyor. Bitince de hedef kalmadığı için ilgi de düşüyor. Yeni bir kademe eklenirse çok iyi olur. Mesela 200.000 ve iyi ödüllü. Ay sonuna kadar PVP ye olan ilgiyi korur diye düşünüyorum.

2. Lonca Seferleri.
Birinci gün 32 girişim, 2. gün 24 girişim 3. gün ilk 8 saat 8 girişim daha toplam 64 girişim (Ödül olarak çıkabilecek girişimleri de hesaba katmıyorum). Bu demektir ki 64 çatışma 2 gün 8 saatte bitebiliyor. Fakat seferler 6 gün sürüyor. 3,5 gün 1 gün de bekleme 4,5 gün boş oturuyoruz. Lonca seferlerinin 3 veya 4 güne düşürülmesini öneriyorum.

Son düzenleme:

Bece

Member
Özellikle lonca seferlerinin gün sayısının düşürülmesi doğru bir yaklaşım olmaz. Çalışan, okuyanlar, her dakika oyuna giremeyenler sürenin uzun olmasından gayet memnundur bence. Bende dahil. Birde sürekli asker harcamak yerine birikmesine izin verecek dinlenme süreleride gayet iyi.

Bu konuda size katılamıyorum.

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Önerileriniz için teşekkür ederiz. Diğer oyuncularımızın da bu konuda görüşleri varsa duymayı çok isteriz.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
1. PVP
Aylık kişisel sıralamadaki 100.000 puan ayın 15 i veya 16 sında bitiyor. Bitince de hedef kalmadığı için ilgi de düşüyor. Yeni bir kademe eklenirse çok iyi olur. Mesela 200.000 ve iyi ödüllü. Ay sonuna kadar PVP ye olan ilgiyi korur diye düşünüyorum.

2. Lonca Seferleri.
Birinci gün 32 girişim, 2. gün 24 girişim 3. gün ilk 8 saat 8 girişim daha toplam 64 girişim (Ödül olarak çıkabilecek girişimleri de hesaba katmıyorum). Bu demektir ki 64 çatışma 2 gün 8 saatte bitebiliyor. Fakat seferler 6 gün sürüyor. 3,5 gün 1 gün de bekleme 4,5 gün boş oturuyoruz. Lonca seferlerinin 3 veya 4 güne düşürülmesini öneriyorum.
Senin 2.ci önerini ben lonca sefer sayısı artırılsın 5-6 .cı etaplar açılsın artık dedim ama nafile.64 savaşı madalya ile hak alıp bitirmek 15-20 dakika sürüyor sürmüyor.sonra 1 hafta bekliyoruz.zaten çıkan ödüller hep aynı sıradan şeyler.kaç defa değişsin bu sistem her hafta daha farklı ödüller çıksın dedik ama biz dedik biz işittik .8-9 yıldır oynadığım oyundan soğumaya başladım bu yüzden.ödül sistemi değişmiyor . Gerçekten çok iyi öneriler oluyor ama oyun sistemine aykırı diyip rafa kaldırılıyor. eski heyecanı vermiyor artık oyun …

mersoy

Active Member
Pvp önerinizi destekliyorum.
Sefer konusunda 6 gün iyi bence .
5 . seviye gelirse gerçekten zor bir seviye ödülü de iyi. Üst çağ askerleri Gelebilir

Cazibeli

New Member
lonca seferlerine kesinlikle 5 ve 6. seviyeler eklenmeli.. yalnız verilen ödüller hep aynı.. çıktığımız her seferde aynı ödül geliyor.. çeşitlendirilmesi gerekiyor.. çünkü bir yerden sonra bu ödüller işlevsiz oluyor ve depoda kaderine terk ediliyor..

sefer günlerinin azaltılması hata olur.. iş güç sahibi insanlar bazen koca bir gün oyuna giremeyebiliyor.. bana da garip gelirdi, nasıl olur da 5 dakika zaman ayıramaz diye düşünürdüm ama yoğun iş günlerinde aynısı başıma gelince anladım ki, girilemeyebiliyormuş :) bu nedenle gün azaltılmamalı.

pvp arenaya gelirsem, ben hiç kullanmıyorum orayı.. beni cezbetmedi nedense.. ne istenirse yapılabilir fark etmez benim için.

sleeplesslady

Well-Known Member
Lonca Seferlerinde seviye artırımı ve Lonca Sefer gününün azaltılması ile ilgili teklifler raporlanmıştır.

İlgili Öneri Oylama Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.