• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Pazar sistemi

Eldrithcarrow

New Member
Pazar sistemi oyunda en önemli sistem ve gercekten de oyunun temel taşlarından birsi fakat şu konuyu konuşmak istoyorum oyunun kendi pazar sistemi var bu sistem de 1 ürüne 10 ürün qlması evet oyun yıllardır var ve mutlaka ilk acan ben degilimdir fakat şu anda ben bunu dile getirmek istedim eskiler bunu yaşadı ve onlar da cok zorlandı ama bir şekilde ilerlediler ve yeni oyuncular buna bende dahilim pazar sistemindeki sorun bu 1 e 10 cok fazla ve cok da ürün kaybı bunu sınırlı olmasi kaydı ile düşürülmesini teklif ve rica ediyorum bizler oyuncuyuz bu yüzden arz etmeyiz rica da bulunuruz ve en önemli konu ise çaglar arası ürün takaslarında demir devrindeki ürünleri zirve dönem ürünler ile1 e 2 olarak degişme koyuyoruz yani cag daha ileri ola bilir mesela uzay çagi diyelim oyuncuya mermer lazım oldu diyelim ve başlangıç çagı itemi bu cagın ürünü ile arasında çok fazla fark var bu yüzden ürüne özel bir sıralama getirilse yani örnegin demir almak için tuz veren kişi takasda 1 e 3 şeklinde bir istek yapa bilse ama ürün ürün degişim gerçekten cok zor bir olay oyundaki sistemler baya zarar göre bilir ama aynı çagda yada 1 üstünde 1 e 2 olsa ama daha üst caglarda en azından yani 2 ila 3 çag ilerisi icin yada daha üstu 1 e 3 sistemi olsa sizce nasıl olur görüşlerinizi bekliyorum ve bu konyla ilgili daga fazla görüsü olan varsa lütfen yazsın
( AKIL AKILDAN ÜSTÜNDÜR )