• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

oyunun monotonlaşması hk..

Hypopotam

New Member
iyi günler..
lonca seferleri aynı filmi defalarca seyretmek gibi oldu artık..ödüller yetersiz, yüksek olasılıklı ödüller emek ve zaman ayıran oyuncuyla alay etmek gibi..ozalit gibi..zaten heryerden ozalit fışkırıyor..cm'den, devasaya katkıdan vs..
lonca seferinin ilk etaplarında verilen çok az sayıdaki erzak yada para gerçekten oyundan soğutuyor..
etkinliklerin büyük bir yüzdesi çekici değil..büyük iddialarla bize sunulan etkinlik ve devasa binalar tam bir balon..
oyuncuyu oyunda tutmaktan çok, elmas almaya zorlar nitelikte olması sevimsiz görünüyor..tamam sunucu kazansın ama oyuncu da kazansın ve heveslensin..verilen kırıntılar oyuncunun hevesini kırıyor,,
yeni savaş alanı açıldı, yeni etkinlik geliyor diyeceksiniz..demeyin lütfen.. yenilere bakıp eskilerine şükrediyoruz..
ilk oynadığımda sanırım 2012 yılıydı.. buzul son çağdı..sıkıldım bıraktım..şimdi venüs çağındayım..yeterince deneyimim var yani..oyun, oyuncusuz kalmadan cazip hale getirilirse daha çok ilgi görür..yoksa son sunulan etkinlikleri oyunu batmaktan kurtarmaz..tasarımcılar kendileri yapıyorlar kendileri beğeniyorlar..boşuna emek harcayacaklarına mevcut sistemi restore edip zenginleştirsinler.. yeterli..
siz bu sorunları çözecek değilsiniz tabi biliyorum.. ama şikayetler yukarıya doğru giderse belki etkili olur..
bu düşünceyle yazdım, ilginize teşekkürler..