• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

İlgi çekmedi/kapandı Oyuna yeni katılımlar ve yeni dünya

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

aliozan

Well-Known Member
Bu oyuna yeni oyuncular katılmasını istiyorsanız yeni bir dünya açın ve bu dünyaya diğer dünyalardan elmas naklini önleyin. Zaten yeni başlayan oyuncu acemi. bir de daha önceki dünyalardan getirilen elmaslar ile oynayan rakiplere karşı mücadele edemez. Oyunun tadı kalmaz. Allah rızası için bir bakın eski dünyalara hesapların %90 ı sadece elmas kazanmak amaçlı kurulan hesaplar. günde 1 defa oyuna girerse girer elmasları toplar çıkar. sonra oynamaya karar verdiği dünyaya gider o elmasları harcar. en yeni dünyada bile devasa seviyeleri çok yükseldi ve bunun nedeni yanlış politika. Şimdi yeni bir çağ açsanız bile bazı oyuncular diğer dünyalardan topladıkları elmaslar ile kısa sürede en tepeye ulaşır. sonra 3-4 çağ alttaki komşusuna saldırır. Çünkü yeterli seviyede aynı çağ oyuncusu yok. 3-4 alt çağ oyuncusunun ise buna karşı yapabileceği hiç bir şey yok. Oyuna katılımı artırmak istiyorsanız yeni bir dünya açmalısınız ama bu dünyaya diğer dünyalardan elmas naklini önlemelisiniz. dişe diş bir mücadele olmalı bu dünyada.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Bu oyuna yeni oyuncular katılmasını istiyorsanız yeni bir dünya açın ve bu dünyaya diğer dünyalardan elmas naklini önleyin. Zaten yeni başlayan oyuncu acemi. bir de daha önceki dünyalardan getirilen elmaslar ile oynayan rakiplere karşı mücadele edemez. Oyunun tadı kalmaz. Allah rızası için bir bakın eski dünyalara hesapların %90 ı sadece elmas kazanmak amaçlı kurulan hesaplar. günde 1 defa oyuna girerse girer elmasları toplar çıkar. sonra oynamaya karar verdiği dünyaya gider o elmasları harcar. en yeni dünyada bile devasa seviyeleri çok yükseldi ve bunun nedeni yanlış politika. Şimdi yeni bir çağ açsanız bile bazı oyuncular diğer dünyalardan topladıkları elmaslar ile kısa sürede en tepeye ulaşır. sonra 3-4 çağ alttaki komşusuna saldırır. Çünkü yeterli seviyede aynı çağ oyuncusu yok. 3-4 alt çağ oyuncusunun ise buna karşı yapabileceği hiç bir şey yok. Oyuna katılımı artırmak istiyorsanız yeni bir dünya açmalısınız ama bu dünyaya diğer dünyalardan elmas naklini önlemelisiniz. dişe diş bir mücadele olmalı bu dünyada.
Bu fikre katılmıyorum.yeni dünya açmak gereksiz.istersen 100 tane dünya aç.adam parasını verip elmas satın alıyor.zaten amaç bu.6 dünya nın yeterli olduğunu düşünüyorum.yeni oyuncular ilk başlarda oyunu beğenmediği için bıtakıyor.hepimiz bir zamanlar yeni oyuncuyduk.ama oynamayı bırakmadık.ilerledikçe oyundan alınan tat artarak devam etti.bu oyun öyle kısa zamanda üst çağlara çıkabileceğin bir oyun değil.emek , zaman gerek.zaten bu yüzden kaliteli bir oyun olmuş.yeni oyuncular için üst çağlardan saldırıya kapatılması çok daha mantıklı olur.ama elmas kullanımı engellenemez.zaten oyunun doğası gereği elmas kullanılması,satılması gerekiyor.

aliozan

Well-Known Member
ben elmas kaldırılsın yada yasaklansın demedim. Konuyu çarpıtıyorsun. Başka dünyalarda kazanılan elmaslar taşınamasın bu yeni dünyaya diyorum. Oyuna yeni başlayan ile aradaki terk fark tecrübe olsun. isteyende gitsin para ile elmas alsın. Daha adil bir ortam olur. Yani dünya açılmaz ise ne bekliyorsun senin benim 80-100 seviye devasallarımız varken adam hem acemi olacak hemde sıfır seviyesindeki binalar ile başlayacak. Bu kişinin amacı seni yada beni eğlendirmek değil. Eğer yeni dünyalarda eski dünyaların elmasları kullanılmaz ise birçok eski dünyadaki elmas şehirleri kapanır. Eski dünyalarda böylece otomatik olarak kapanır. Örneğin A dünyasında kaç kişi var elmas köyü olarak kullanmayan aktif olarak oynayan.??? Bu elmas şehirleri ve hesapları silinirse bu eski dünyalarda kapanır gider. sonuçta ortada 10-15 dünya oluşmayacak. İsterse A dünyasındaki kişi 30-40 kişilik dünyada eğlenebiliyorsa oynamaya devam etsin. Ama görürsünüz bu eski dünyalar kapanır gider. Ne bekleniyor acaba 3-4 yıl önce hesap açmış olan birisinin karşısına bir acemi hesap açsın ve onunla mücadele edip yarışa mı girsin? Bunu beklemek anlamsız olur.

aliozan

Well-Known Member
Şu anda hiçbir kuvvet bana A-B-C gibi eski dünyalarda hesap açtırıp oyun oynatamaz. Don Kişot gibi mi savaşacağım tek başıma benden yüzlerce kez kuvvetli bir oyuncuya karşı. Parası olan yeni dünyada elmas alsın kullansın. Benim gibi parasız olan kişilerde emekleri ile üst seviyelere çıkmayı denesin. Ama eski dünyalardan elmas taşınmasın.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Şu anda hiçbir kuvvet bana A-B-C gibi eski dünyalarda hesap açtırıp oyun oynatamaz. Don Kişot gibi mi savaşacağım tek başıma benden yüzlerce kez kuvvetli bir oyuncuya karşı. Parası olan yeni dünyada elmas alsın kullansın. Benim gibi parasız olan kişilerde emekleri ile üst seviyelere çıkmayı denesin. Ama eski dünyalardan elmas taşınmasın.
Oyuna para yatıran adamlarla yarışma şansın yok zaten dostum.senin söylediğin gibi elmas köyleri kapatılamaz.oyuncular o köylere emek harcamış .sen nasıl kendi köyünün kapatılmasını istemez isen onlarda diğer dünyalardaki köylerinin kapanmasını istemez.sana kimse A,b,C dünyalarında oyun oyna demiyor.son açılan f dünyasında oyna sende.oyuna sadece sen ben değil oynayan herkes emek harcıyor.fazla dünya olması demek aktif oyuncuların diğer dünyalar a kayması demektir.bu defada ilk açılan dünyalar boş kalır.insanların emekleri boşa gider senin söylediğin şekilde.sen emek harcamamış olabilirsin diğer dünyalarda.lakin harcayanlar var ...

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Geliştiricilere ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız. Diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Bende katılmıyorum.. bi savaş çıkiyo kitada kac parcaya bölüneyim şaşırıyorum zaten savasan kisiler belli. Oyun bloklara ayrılmış rakipler belli. Dünya dünya geziyoruz. Lsa zaten elzem. Yeni dunya gelince f gibi olacak.. bi kısım kuyu şehri yapacak bi kısım geliştirmeye çalışacak ama sonra 0 dan baslamak yorucu gelecek bırakacak. Gereği yok bence

DeletedUser28367

Guest
Katılmıyorum yeterince dünya var ve çoğu dünyada çok fazla aktif oyuncu yok
Yeni bir dünya açılması eski dünyaları iyice pasif hale getirecektir

Durum
Konu yanıtlara kapalı.