• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi oyuna gelmesi gereken özelikler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Killercasper.

Well-Known Member
1. ticarete geçengün 30 mars mikrobuna karşılık 18 mermer veren gördüm bide her loncanın açıklamasında adil TİCARET ADİL TİCARET diye bagıngır bangır bagırıyolar ama işte şöyleteklifler geliyo bunun şöyle düzeltilmeli mesela tunç ürünün en fazla geç dönem ürününyle takas edilicek yani en faazla 5 çag üzüeriyle takas ediebilir kılınsın
2.lsa tam bir çöplük küfür edip banlamakta istemiyorum emeginize saygısızlıkta etmek istemiyom ama kaldırın gitsin
3. olaylardan hep para erzak çıkmasın biraz kendine motive çıksın
4. müzakerede hep 1 veya 2 ürün istedin 5 olunca çokkkkkkkkkkk zarara giriyoruz
5. tanevrada günde 4 5 defa girebilelim meselaben günde 4 kez tanervaramı boşaltıyom boşaltınca geri gelebilsinler
6. hep sefer ve tam bir çöplük olan lsa a yı oynamaktan sıkıldık kalıcı yeni bi etk gelsin
7. oyuna yeni başlıyanlara çok haksızlık yapılıuo artık bıktık .
8.komşuya dalınca komşu savunmasına asker koymamısa mızrakçı gelmesin hangi çagdaysa o çagın askeri gelsin
9. 2.1 yapınca ozalit hiç boş yere gelmiyo altcart dikicem tam 16 ozalit geldi bi boş yere gelmedi hep kopya geldi 2.1 yapyım ondada asla vermedi boş kalan yeri bi dolmuyo 2.1 yapınca boş kalan yere gelme % desi artırlsın

ey adminler bu öneriyi tartışmaya koymayın

Darkest Fear

Well-Known Member
bence 9-5 kesinlikle hemen gelsin! ve 7 de doğru. yeni başladıysan oyundan hemen soğursun yeni başlayanlara biraz kıyak yapın en azından 1 kerelik 10 fp verin ve oyuna yeni başlayanlar hemen soğumasın. 1e gelince bu bence gelmesin çünkü gelecek çağındaki adam bazen tunç devri ürününe muhtaç oluyo ve bu o adam için çok sıkıntı oluyor ben 1 numaralı maddeye karşıyım. LSA'da ise tek bir hata var o da çok zor olması müzakerelerde yüz tane ürün var hepsinden de çok fazla istiyor. savaşalım desen 50 dalga çok büyük ordular geliyor ve avuçiçi kadar orduyla YENEMİYORUZ!!! 9. özellik hemen gelsin Aachen katedrali için ozalit topladım kaç kez 2.1 yaptım hep boş yeri es geçiyor. bu da beni çok sinir ediyor. tamam boş yeri bazen es geçsin ama en az 13 defa 2.1 yaptım hep boş yeri es geçti!

1.Legion

Well-Known Member
9. ve 5. önerinde hak veriyorum diğerleri için sana destek olamam.
LSA yapılmalı ama zorluk seviyesinin çarpanı düşürülmeli

FF Afrexia

Well-Known Member
1 - Teklifler saçma olsa da buna filtre gelmeli teklif yapılamama değil istemiyorsan sen yapmazsın yoksa adam uğraşır yine alır o ürünleri neden uğraştırasın?
2 - LSA nın kendisi mi çöplük yoksa oynayanlar mı bazı loncalar diğerlerini kitleyip oynatmıyo da ondan mı şikayetçisin öyle bile olsa taktik oyunu buna yapacak birşey yok :)
3 - Her gün en az 2 tane K.Y.K. alıyorum olaylardan olmasa bile yerleşim ödüllerinden tabii artırılması güzel olur antikacıda az da olsa para ediyo nasılsa
4 - Elinde fazla ürün olmadığı için şuan sana zor gelebilir ilerde rahatlarsın yoksa düşün sen günlük kazandığın 50 ürünle zayiatsız 50 müzakere atsan günde 500 ürün kazann adam 500 müzakere atıcak her türlü yine senden önde zayiat olmazsa ne olacağını düşün bide :)
5 - Yine bir oyun başında olma sıkıntısı elimde boş boş duran 150k gümüş var her gün 4 5 defa otursalar da umursamicak durumdayım günde düzenli ziyarete şükretsek yeter bence
6 - GvG var tarayıcı modundan girip dene derim daha zevkli daha çok puan kazandırıyo
7 - Bu kısma katılıyorum bak kalın yazayım bide :) oyuna yeni başlayan biri için oyuna tutunmak oldukça zor
8 - Rakibin beleşten mızrakçı daha ne istiyosun :D zaten otomatik savunma yapar artık herkes çok görmezsin o mızrakçıları da
9 - Vaktiyle ben de aynı sıkıntıyı çektiğim için boşluğa denk gelme oranı artmalı buna da katılıyorum

sleeplesslady

Well-Known Member
Bu öneri uzun zaman beklemiş, özür dileriz ancak öneriden ziyade eleştiri olduğu için beklemeye almışız; aşağıda maddelerin yanına açıklama yazdık

1. ticarete geçengün 30 mars mikrobuna karşılık 18 mermer veren gördüm bide her loncanın açıklamasında adil TİCARET ADİL TİCARET diye bagıngır bangır bagırıyolar ama işte şöyleteklifler geliyo bunun şöyle düzeltilmeli mesela tunç ürünün en fazla geç dönem ürününyle takas edilicek yani en faazla 5 çag üzüeriyle takas ediebilir kılınsın - Ticaret ile ilgili kapsamlı güncellemeler, düzenlemeler düşünüldüğü için, şimdilik Ticaret ile ilgili öneriler ertelenmiştir.

2.lsa tam bir çöplük küfür edip banlamakta istemiyorum emeginize saygısızlıkta etmek istemiyom ama kaldırın gitsin - Oynayan oyuncularımıza haksızlık olacağını düşünüyoruz, kaldırılması söz konusu değildir

3. olaylardan hep para erzak çıkmasın biraz kendine motive çıksın - olaylardan çıkan hediyeler bu özelliğe has olarak ayarlanmıştır, değişmeyecektir.

4. müzakerede hep 1 veya 2 ürün istedin 5 olunca çokkkkkkkkkkk zarara giriyoruz- daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim

5. tanevrada günde 4 5 defa girebilelim meselaben günde 4 kez tanervaramı boşaltıyom boşaltınca geri gelebilsinler - maaelsef bu özellik günde bir defa ziyaret edilecek şekilde ayarlanmıştır. Oyunun özelliklerini farklılaştıracak önerile kabul edilmemektedir.

6. hep sefer ve tam bir çöplük olan lsa a yı oynamaktan sıkıldık kalıcı yeni bi etk gelsin - dönem dönem yeni özellikler eklenmektedir, PvP Arena, Yeni Kültüel Yerleşim gibi özelliklerimiz gelmiştir.

7. oyuna yeni başlıyanlara çok haksızlık yapılıuo artık bıktık . - bu konuda eleştirileriniz daha net belirtmelisiniz

8.komşuya dalınca komşu savunmasına asker koymamısa mızrakçı gelmesin hangi çagdaysa o çagın askeri gelsin - bunun değişmeyeceği bilgisini aldık

9. 2.1 yapınca ozalit hiç boş yere gelmiyo altcart dikicem tam 16 ozalit geldi bi boş yere gelmedi hep kopya geldi 2.1 yapyım ondada asla vermedi boş kalan yeri bi dolmuyo 2.1 yapınca boş kalan yere gelme % desi artırlsın - şans oranının artırılması için genel bir öneri merkeze sunulmuştur

ey adminler bu öneriyi tartışmaya koymayın

Durum
Konu yanıtlara kapalı.