• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun ve forumu bağla ne demek

• Konuyu başlatan DeletedUser31283
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser31283

Guest
İnnogames nickli bir hesaptan mesaj geldi oyunu ve forumu bağlayın diyor hiç açıklama yok ikna olmadım. Neden oyun ve forum şifremi aynı yapayım ki delimiyim. Konu ile ilgili adminlerden açıklama talep ediyorum

DeletedUser31283

Guest
Ki zaten forumdaki nickim ile oyundaki aynı. Oyundan ayarlardan foruma tıklayıncada açılıyor neden ek bir işlem daha yapayım.

20 agustos’a kadar süre vermişler forum hesabım silinicekmiş silinsin ne yapalım girmeyiz olur biter

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Ki zaten forumdaki nickim ile oyundaki aynı. Oyundan ayarlardan foruma tıklayıncada açılıyor neden ek bir işlem daha yapayım.

20 agustos’a kadar süre vermişler forum hesabım silinicekmiş silinsin ne yapalım girmeyiz olur biter
Kafayi yemis 1 yil once esmaa16 hesabimin kapatilmamasi icin yazmıştımbana da seninle görüşmüştük bilmem ne yazmış:D

sleeplesslady

Well-Known Member
İnnogames nickli bir hesaptan mesaj geldi oyunu ve forumu bağlayın diyor hiç açıklama yok ikna olmadım. Neden oyun ve forum şifremi aynı yapayım ki delimiyim. Konu ile ilgili adminlerden açıklama talep ediyorum

Merhaba Desolator,
Bu işlem şifreleri aynı yapmıyor, oyuncu adının ve kayıtlı e-mailin hem oyun için hem de forum için aynı olmasını sağlıyor, zaten durum böyle ise, o linke tıkladığınızda size yine de başarıyla bağlandı mesajı gelecektir, eğer bir farklılık varsa, o zaman ekrana takip edilecek çeşitli yönergeler çıkacaktır

DeletedUser31283

Guest
Merhaba Desolator,
Bu işlem şifreleri aynı yapmıyor, oyuncu adının ve kayıtlı e-mailin hem oyun için hem de forum için aynı olmasını sağlıyor, zaten durum böyle ise, o linke tıkladığınızda size yine de başarıyla bağlandı mesajı gelecektir, eğer bir farklılık varsa, o zaman ekrana takip edilecek çeşitli yönergeler çıkacaktır
Ben yinede tıklamayacağım. Silinirse forum hesabı silinsin girmeyiz olur biter. Saçma bir durum yaratmışsınız.

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Merhaba Desolator,
Ya tıklarsam ya kötü bisi olursa ya yanlış bisi yaparsam..

Korkuyorum cesaretiiimmm kayippp dunya mii zorr bunyemm mi zayifffff..

DeletedUser36259

Guest
Forum ve oyundaki hesabımın aynı olduğunu ben de inno da biliyor. Ama böyle bi işlem yaptırıyor. Bi de ben mobilden playstore üzerinden kayıt yaptırmışım. Verdikleri linkte playstore açılıyor ve oradan girince kabul etmiyor. Sağolsun xmen bilgisayardan direk oyun sayfasından girersen olur dedi. Yapmadım daha ama yapacağım. Lakin eziyet yani başka bişey değil.