• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Multi Fp kulanımı

AyToR

Well-Known Member
Özellikle E dünyası aldı başını gidiyor. Adamları şikayet ediyoruz hiçbirşey çıkmıyor.
bi ton bina dolu fake hesaplarla seviyeler fullenmiş.

bize de söyleyin tanıdık bulalım ya da sizle mi tanışalım?

D dünyası Anarşi loncası olarak sık sık buluşuyoruz, rakı ısmarlayalım size bize de kıyak geçin olmaz mı? Ya da bilelim serbest mi böyle şeyler? Mal gibi beklemeyelim günlük fp ile bina yükseltmeyi.

serdalca08

Well-Known Member
Aga forumu karıştırsan tonla banlanmış admin bulursun ,balık baştan kokar demişler .Birini şikayet etsen birtane admine rastlar şikayet edilen kişi.Belki de yönetici o dur diyorum.Yönetime yapılan küfürler müstehak olmuş diyorum

DeletedUser35261

Guest
Aytor, şikayetleriniz değerlendirilmektedir. Her şikayet edilene pat diye ceza kesilmemektedir. A dan Z ye oyuncu hesapları detaylı olarak inceleniyor. Oyun kurallarına aykırı besleme hesaplar ve benzeri durumlar karşısında tüm yöneticilerimiz gerekli incelemeleri yapmaktadır. Bütün bunları görmezden gelip "1 aydır şikayet ediyoruz dikkate alan yok demenizi " şahsen tasvip etmiyorum. Oyuncularımız emin olsunlar ki, tüm şikayetler detaylı olarak incelenmektedir. Gereği neyse yapılmaktadır.

DeletedUser35261

Guest
Aga forumu karıştırsan tonla banlanmış admin bulursun ,balık baştan kokar demişler .Birini şikayet etsen birtane admine rastlar şikayet edilen kişi.Belki de yönetici o dur diyorum.Yönetime yapılan küfürler müstehak olmuş diyorum
Destek Takımı’na uygunsuzca davranmak veya Destek aracını suistimal etmek kesinlikle yasaktır. Destek takımını suçlayarak oyuncularımızı zan altında bulundurmuş oluyorsunuz. İkinci tekrarda oyundan uzaklaştırılabileceğinizi hatırlatırız.

serdalca08

Well-Known Member
Destek Takımı’na uygunsuzca davranmak veya Destek aracını suistimal etmek kesinlikle yasaktır. Destek takımını suçlayarak oyuncularımızı zan altında bulundurmuş oluyorsunuz. İkinci tekrarda oyundan uzaklaştırılabileceğinizi hatırlatırız.
Uyarın için tşk ediyorum .Admin profilde "BANNED" yazısı var çoğunuzda belki de kuru tehdidinle seninde foe yöneticilik kariyerinde vuku bulacak .Beni ve forumu okuyan arkadaşları da aydınlatırmısın banned nedemek.xd

AyToR

Well-Known Member
07.06.2017 tarihinden itibaren bina isimleri kişiler ve dünya vermişim. bana attığınız cevaplar kadar oyna girip baksanız siz de göreceksiniz.

Hepimizin işi gücü var, hayattaki sorumluluklarımız çok daha fazla.
Bana bir mail gelecek 07.06.2017 tarihinde ve ben onu hala yapmamış olacağım, ve bitmesiyle alakalı tarih dahi veremeyeceğim.
Ne iş kalır ne müşteri ortada. Beni de kovarlar.

Daha ne diyebilirim ki acaba?

DeletedUser

Guest
Öncelikle konuşma tarzınızı hitabınızı değiştirmenizi sizlere tavsiye ederim.Bildirim yaptığınızda gerekli incelemeler yapılır ve işlem gerektiriyorsa işlem anında yapılıp diğer üst birimler tarafından da onaylanıp kontroledilir.Yaptığınız bildirimler hiç bir zaman askıda kalmamaktadır bu konu ile ilgili defalarca da bildirim yapsanız oyuncuda ceza gerektirecek bir durum söz konusu değil ise cezai işlem uygulanmaz, kaldı ki eğer bir cezai işlem gerektiriyor ise bunu en kısa sürede yapmaktayız.

-serdalca08 Oyunda ki takımdaki herkes bir bireydir burda kimse kimsenin eşi dostu akrabası değildir yapılan bir yanlış var ise oyuncu yada yönetici farketmeksizin gerekli işlemler yapılır.Buna sizde dahilsiniz takım üyelerini aşşağılama küçük düşürme tarzı konuşmalarınıza devam edecek olursanız bu işlemler sizler için uygulanacaktır bilginize.

DeletedUser35412

Guest
Oyuncular climper abimin dediyi kibi gerekli işlemler yapılıcak bi bakın özel teklifde sunuluyo artık oyunun kefine bakın climper abi sizede tsk ederim uyarı için

DeletedUser35412

Guest
hepimiz kıza biliriz kimese ama bunu daha net basit ve güzel dille yapsak daha güzel anlaşız ve kavgada olmaz

DeletedUser35412

Guest
Deyerli yönetimcilerimizde gerekli işlem yapıyolar ve ben onlara inanıyorum