• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Mahalle Güncellemesi

• Konuyu başlatan blackblack
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Normalde düşük puandaki oyuncular ve çağını henüz bitirmemiş oyuncuların Komşuları mahallesi 15 günde 1 değişiyor ama çağını bitirmiş ve yüksek Puandaki Oyuncuların mahallesi hic değişmiyor 15 20 gün oyuna girmiyeceğizki bizi mahalleden atsın sonrasında oyuna girdiğimizde başka bir mahalleye geciş yapalım Buda Anormal bir cözüm..
aylardır mahallem değişmedi ve aynı oyunculara saldırmaktan sıkıldım eminimki Bu sorunu yaşayan bir cok oyuncu var Buna bir cözüm bulunması gerek en azından 1 ayda bir bizlerinde mahallesi değişmesi gerek nereye kadar aynı mahallede duracağız Böyle ?

DeletedUser

Guest
Ben gelişince oluyor, mesela 1. sıra veya 10. Sıraya geldiğim zaman 2, 3 gün dayanıyor sonra yeni komşulara gidiyorum. Aslında haklısın ama komşularına saldırmaktan sıkılma, yağmalarken kötü şeyleri yağmalamaktan sıkıl.

DeletedUser

Guest
Iyide yağmaladiğimi nerden biliyorsun ya hep yağmalaniyorsam nasil olacak : )

mr.batuhan

Well-Known Member
ben şahsen uzuun zamandır mahallede 1.yim ve her hafta mahalle yenileniyor sadece sonlara 1 veya 2 kişi ekleniyor böyle memnunum aslında ama eskiden daha memnundum çünkü herkes yağmalık ürünlerini ayırırdı bana :D şimdi kimseye saldırmıyorum :)