• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Mahalle Güncellemeleri Değişiyor

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24930

Guest
Mahalle Güncellemeleri ile ilgili görüş ve önerilerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.

DeletedUser34843

Guest
Öncelikle bu duruma sevinenler arasındayım... Teşekkürler...

'yeni oyun dünyaları ve dünya başına iki farklı çağın buluştuğu 14 mahalle hariç'
bu ne anlama geliyor, net anlamadım... yardımcı olursanız sevinirim...

DeletedUser34838

Guest
En güzeli olmuş bence. 2 çağ üstten gelen ve hiçbir defans ile engellenemeyen saldırılar almaktansa, kendi çağımızdan rakiplere karşı şehri savunmak daha kolay olacaktır. Geç kalmış bir düzenleme. Teşekkürler.

DeletedUser25587

Guest
mahallelere bir düzenleme gerekiyordu ama yapılan değişikliğin bir işe yarayacağını düşünmüyorum. çünkü çağ ve fp yi kriter alıyorsunuz.
5 mio puanlarda olup da teknoyu bitirmiş yığınla oyuncu var ve bunlar sıralamada ilk 10 da olup -100 mio civarında puanı olan 5-6 oyuncuyla aynı mahallede. puanı kriter alsanız daha sağlıklı olurdu

DeletedUser4557

Guest
İlk defa açılan konuların yönetimce değerlendirildiğini gördüm. Güzel bir olay. İletildiğini söylüyorlardı ancak icraat yoktu. Bu sefer icraat da var. Sevindim ancak açıklamalardan çok bir şey anlamadım. uygulamaya geçince bakacağız iyimi olmuş kötü mü. İyi olduğu inancındayım. kizilalev in yorumlarına gelince puan sıralamasında da adaletsizlik yaşanabileceği inancındayım. Çünkü ben 1.250.000. puanda ve modern çağdayım (devasalarım yüzünden puanım emsallerimin üzerinde). 1.000.000 puanda olup da yakın çağ da olanlar da var. Sıralamada çağ faktürünün baz alınması en adil sonuç gibi görünüyor. Hayırlı olsun oynayacağız ve göreceğiz. Herkese mutlu oyunlar. :)

DeletedUser35215

Guest
Bu durum pazarı nasıl etkileyecek?
Mahallede herkes aynı çağda olursa alt çağ ya da üst çağ ürünlerini nasıl bulabileceğiz?