• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Daha önce önerildi-kapandı LSA YÖNETİCİ KONSOLU

RIFKI

Active Member
LSA da savaşlarda lonca üylerinin yaptıkları saldırılar ve müzakereleri ne zaman yapıldığını , bina kuranları ve elmas ile bitirenler gibi olayları vs ,lsa ve lonca yöneticilerinin detaylı görebilmesi için bir bölüm oluşturulması gerekli bence . Hem istatiksel olarak hemde lonca üyelerinin katkılarını analiz etmek , hemde istenmeyen üye aktivitelerini tesbit etmek açısından böyle bir yönetim konsolu oluşturulabilir mi ?...

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Bu çok ince detay a girer . Bu kadar ince detaylı düşünülmüş bir kavram henüz göremedim oyunda.üstünkörü geçiştirilmiş yapılmak istenen herşey.lakin senin söylediğin şekilde olursa loncalarda tatsızlıklar çıkabilir.sonuçta herkes aynı desteği veremeyebilir ki zaten vermiyorda.ama bu sistem gelirse destek vermeyenler araya kaynama yapamaz ve loncalarda barınamazlar.bu kadar ince detaya gerek olduğunu sanmıyorum...

xmen

Emekli Takım Üyesi
Daha önce önerildi ve maalesef kabul görmedi, önerileriniz için teşekkür ederiz.

RIFKI

Active Member
Yani bu konsol olsa lonca yönetimi için rahatlık olur sadece, çok uğraşmak isteyen yine bu günlük raporla çözer bu işi.ama birde lonca içine gelip loncaya aykırı eylem yapanları da çözer, oyuna hile hurda karışmaz.

RIFKI

Active Member
Tekrar bu isteğimi yeniliyorum , lonca yönetimi olarak ben kimin ne yaptığını bilmez isem, loncaya art niyetli şekilde girip , bu kişiler lonca çıkarlarına uygun olmayan işler yaptığında oyun keyfi baltalanır.siz bu oyunda adil bir ortam kurmak zorundasınız.Bugün savaş alanında loncamızın istemediği işler yapanlar oldu ve bunun için yardımcı bile olmuyorsunuz.hem bizim yönetici olarak olayları kontrol edebileceğimiz bir kolaylık sunmuyorsunuz hemde bilgi taleplerimizi karşılanmıyorsunuz.en azından böyle bir yöneticiler için kolaylık sağlamıyorsanız , önemli durumlarda bilgi isteklerimizi karşılayın.

karakurt 54

Member
benim düşüncemde savaş alanında bazen kulelerin alınması istemiyoruz ama loncamızdan biri gelip alıyor işaret olmasına rağmen ..
acaba kuleyi alan oyuncunun ismide raporda belirtilemezmi

GLORIA

New Member
Evet bende katılıyorum
Kimin hangi kulelerde kaç savaş yaptığını ve kuleyi kimin aldığını görmek istiyorum