• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Lsa saati ve ürün sıkıntısı

• Konuyu başlatan DeletedUser24105
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24105

Guest
Arkadaşlar lonca savaş alanı beli bir saati olsa daha iyi olur, herkes savaşa gelir, savaş heyecanlı olur, beli saati olmadığı için çok kişi bu savaşa gelmiyor ve sadece bina paylaşıp çıkıyor, loncalar çok sıkıntı yaşıyor. Eğer lonca kıta haritası gibi beli bir saati olursa herkes katılır muhabbet artar loncalar canlanır. İkinci bir husus bu lonca savaş alanı başladığı zaman alt çağ kişiler loncaya alamıyoruz çünkü lonca savaş alanı alt çağ ürünü istiyor lonca savaş alanı savaşma zorlaşıyor o oyuncular oyundan sıkılıp bırakıyor, eğer böyle giderse sadece gelişmiş oyuncu kalır ve diğerler oyuncular bırakır, en kısa sürede düzeltilmesi dileğiyle iyi oyunlar.

Rintintin

Well-Known Member
Özellikle gelişmekte olan oyuncuların, üst sıralardaki loncalara kabulü konusunda oldukça sıkıntı yaşanıyor. Loncalar ister istemez alt çağdan oyuncuları elemek zorunda kalıyor, aynı zamanda savaş alanı belirli bir saatte olmadığında bölünmeler ve iletişim sıkıntıları olabiliyor. Konuya katılıyorum umarım çözüme kavuşur :)

Son düzenleme:

Captain Jack

Active Member
Arkadaşlar lonca savaş alanı beli bir saati olsa daha iyi olur, herkes savaşa gelir, savaş heyecanlı olur, beli saati olmadığı için çok kişi bu savaşa gelmiyor ve sadece bina paylaşıp çıkıyor, loncalar çok sıkıntı yaşıyor. Eğer lonca kıta haritası gibi beli bir saati olursa herkes katılır muhabbet artar loncalar canlanır. İkinci bir husus bu lonca savaş alanı başladığı zaman alt çağ kişiler loncaya alamıyoruz çünkü lonca savaş alanı alt çağ ürünü istiyor lonca savaş alanı savaşma zorlaşıyor o oyuncular oyundan sıkılıp bırakıyor, eğer böyle giderse sadece gelişmiş oyuncu kalır ve diğerler oyuncular bırakır, en kısa sürede düzeltilmesi dileğiyle iyi oyunlar.
En azindan yukarida belirtilen sorunlardan dolayi günün 2 dilimi veya 3 dilimi baslama olabilir. Birde sistemde güc dengesizligi var, bunu firsata ceviren loncalar acik ara rakipsiz ve rekabetsiz bir alan kazandilar ve bunu hoyratca kullaniyorlar. Böyle devam ederse sahada zaten hicbir varlik elde edemeyen loncanin alan mücadelesi zaten bir anlamsiz ve önemsiz oluyor. Ödüller de savasan sayisina paylastirilip dagitilmak zorunda ki katilim zorunlu olsun yoksa 1000 savas yapan ile 0 savas yapan ayni ödülüde almasi bu sistemin cöküsüne sebep oluyor.

DeletedUser35348

Guest
Kesinlikle katılıyorum 4 saat çok kısa bir süre ve savaş alanı ile ilgilenmeyi zorlaştırıyor. 6 ya da 8 saat kule kalkanı için daha ideal bir süre. Ayrıca kuleyi savunmak için bina kurmanın yanında savaş yaparak kuşatmayı kırmaya çalışmak gibi opsiyonlar eklenebilir. En önemlisi ise loncaların üye sayısı nedeniyle yaşanan haksız rekabet. Üye sayısı az olan loncalar zorluk yaşıyor kat sayının savaş alanına katılan loncaların üye sayısına göre orantılanarak arttırılması yerinde olacak bir uygulama olacaktır

DeletedUser23503

Guest
Duraksin güzel seyler paylasmıs
80 kişilik bir lonca ile 40 kişilik bir loncada nasıl esit olarak savasabilir buda ayrı bir konu
mantık olarak 80 kişilik bir lonca 160 savas yapıyorsa LSA da 40 kişilik loncanında 80 savas yapması urun olarakta kamp kurma maliyetininde yarı yarıya olması lazım gibi geliyor bana eger oyunda esitlik var ise buda ayrı bir konu
Durasının yazdıklarınada katılıyorum

ZeYuS

Member
oyun sadece belli bir seviyeye ulaşmış fp ve asker sıkıntısı olmayan kişilerle, üye sayısı gelişmiş oyunculardan oluşan ,kalabalık loncalara hitap ediyor.ciddi manada gelişmenin, aylar yıllar alabileceği bir oyunda mantıksız.oyuna başladıktan bir müddet sonra keyif alamaya ,oyuna dahil olmaya başlamalı insanlar. ite kaka ,birilerinin desteğiyle aylarca parazit gibi girip çıkmamalı.veya lonca aktif belli sayıda üyeden oluştuktan sonra savaşlarda varlık gösterebilmeli

Murat 68

New Member
Duraksının fikirlerine katılıyorum.

DeletedUser31283

Guest
Ürün kısmına katılıyorum, saat kısmına katılmıyorum.. Kıta haritası sabit saati, merkez kaydırmanın teke düşüşü yüzünden etkisini kaybetti. Sonuçta strateji gereği her kule farklı saatlerde alınabiliyor.. Günün her saati savaş var.. Öbür türlü bir değişim etkiyi azaltır

aliak

Member
DURAKSIN a katılıyorum. Özellikle alt çağ ürünleri konusunda loncaların sadece gelişmiş oyunculardan kurulmasına neden oluyor. Alt çağda üst çağlardaki kadar çok ürün de üretilemediğinden istenilen ürünlerin miktarları abartılı oluyor.

Ayrıca Lonca üye sayılarına göre bir adalet te sağlanmalı. Lonca seferinde olduğu gibi