• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Lsa hakkında

*Pençe*

Member
Bu oyunu uzun süredir oynamaktayım. Lsa yı biraz daha canlandırmak adına ve oyuna yeni bir heyacan katması sebebi ile bağımsız bir loncaya ait botların olması ve güçlü olan loncalara karşı savaşması gerektiğine inanıyorum. Gelinen noktada loncaların durumu ve lsaya olan heves gittikçe azalma gösterdiği aşikardır. Bunun sonucunda oyuncuların oyunu bırakma noktasına gelmiştir. Yeni oluşumların olması artık kaçınılmaz bir hale gelmiştir.
2. önerim elmas liginin birleştirilmesi ve haritanın genişletilmesi halinde lsanın biraz daha canlanmasına sebep olabilir.
Önerilerimin dikkate alınmasını rica ediyorum.

KAZANHAN

New Member
Lsa haritası daha büyür ve elmas lig deki bütün loncalar bir haritada olursak küçük loncalarında müdahelesi ile sıralama kaderi değişmiş olur. Serbest bölgelerde anonim düşmanların olması ile harita el değiştirmesi daha aktif olur. Savaş zaiyat oranlarıda aşşağıya cekilmiş olursa herkes savaşa katılır. 1 zaiyatta %1saldırı gücü artsın 2. Zaiyatta %2 3 zaiyatta %3 olsunki en azından zayıf loncalarda bir noktaya kadar bölge alabilsinler.

VERSCHWÖRER

New Member
Bu oyunu uzun süredir oynamaktayım. Lsa yı biraz daha canlandırmak adına ve oyuna yeni bir heyacan katması sebebi ile bağımsız bir loncaya ait botların olması ve güçlü olan loncalara karşı savaşması gerektiğine inanıyorum. Gelinen noktada loncaların durumu ve lsaya olan heves gittikçe azalma gösterdiği aşikardır. Bunun sonucunda oyuncuların oyunu bırakma noktasına gelmiştir. Yeni oluşumların olması artık kaçınılmaz bir hale gelmiştir.
2. önerim elmas liginin birleştirilmesi ve haritanın genişletilmesi halinde lsanın biraz daha canlanmasına sebep olabilir.
tam isabetli bir konu

D E V R A N

New Member
Lsa nin daha genisletilmesi ve zahiyatin yavas artmasi lazim

Howard Shore

Active Member
Tavernada artış etkinleştirerek zaiat seviyesinin artmasını yüzdelik dilim olarak engelleme gelmeli.
Edit: Aynı kamp gibi.

gezegen78

Well-Known Member
Beta'daki saçmalık buraya gelirse zaten savaşamayacaksınız. MAKSİMUM 350 savaş olacak, büyük loncalar küçük loncaların çıkışına tuzak atıp tüm lsa bu şekilde geçer

1.Legion

Well-Known Member
2. büyük harita ile tüm dünyalarda elmas liglerinin birleştirilmesi ile şampiyonlar ligi gibi bir birleşim oyuna çok heyecan getirecektir,