• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca Seferlerinde Lonca eşleşmelerindeki adaletsizlik

AVŞARBEYi

Member
Lonca seferlerinde loncaların eşleşmesi adil değil .loncaların seviyesi, sıralaması gücü değil de loncadaki kişi sayısı baz alınıyor görebildiğim kadarı ile.Bir dünyanın 1.cisi ve seviyesi 50 küsür olan bir lonca ile kişi sayısı aynı olan başka bir dünyadan 10 lu seviyelerde ve sıralaması bayağı gerilerde bir loncası eşleşebiliyor .bu da tabir yerinde ise karınca ile filin savaşı oluyor.bunun daha adil bir şekilde yapılması mümkün mü ? iyi çalışmalar

DeletedUser33929

Guest
Lonca seviyesi önemli değil çünkü ilerleme yüzdesiyle yarışılıyor, alınan puanla değil. Bunun için de lonca üyesi sayısı önemli. Adil olan aynı sayıda üyeli loncaların yarışması, yani sistem doğru işliyor.

AVŞARBEYi

Member
DEEPRIVER onuben de biliyorum.mesela bir loncada ayın sayıda kişi var ama bir loncanın üyeleri ortalama 300 bin puanlı diğer loncanın yarısı oyuna yeni başlamış mesela 1000 li puanlarda gelişme aşamasında bu adil mi ? bu sistemde loncalarımıza yeni oyuncu almayacağız demektir ki ben kendi adıma artıkalmıyorum.yeni oyuncular da kumda oynasın artık.teşekkürler.

DeletedUser32234

Guest
Loncalardaki oyuncuların aktif katılımlarına göre sıralama yapılıyor diye biliyorum yani oyuncu puanı önemli değil loncadaki kişiler ne kadar fazla ilerlerse ve katılımcı sayısı ne kadar artarsa ona göre sıralanıyor diye biliyorum yanlışta biliyor olabilirim eğer öyleyse adaletsizlik var demektir.

AVŞARBEYi

Member
hocam loncadakilerin ilerlemesi meselesi tamam onda sorun yok.herkes gibi biz de yeni başlayan oyuncuları loncamıza almıyoruz ve altın kupa almaya başladık bu da yeni başlayan oyuncular için sıkıntı bu konuda da adaletsizlik haksızlık var.kim alacak onları loncaya nasıl gelişecekler ?