• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca Savaş Alanı Sorular

• Konuyu başlatan Deleted member 36236
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
forge-of-empires.png

1. Lonca Savas Alanı GvG yalnızca mobile mi gelecek yoksa Pc den de oynanabilir mi?
*Pc den oynanıyor ise bot program kullanılmasına karşın yenilik yapılacak mı?

arctic_flake.pngarctic_flake.png

2.Lonca Savaş Alanına 5-8 lonca katılacak denilmiş bilgilendirmede. Bu loncalar Lonca Seferindeki gibi başka dünyalardaki loncalarla mı eşleşecek yoksa misal A dünyasındaki loncalar sadece A dünyasındaki loncalarla mı eşleşecek?

arctic_flake.pngarctic_flake.png

3.Eski Lonca GvG savaşlarının, Lonca Savaş Alanı başlayınca durumu ne olacak? Kaldırılacak mı yoksa devam mı edecek?

♡♡

Tulkas

Well-Known Member
1. Lonca Savaş Alanı PC'de de var.

2. Emin değilim ama 5-8 arası loncalardan çeşitli seviyelerde ligler kurulacaksa, tüm dünyaları kapsayacak olması gerekiyor.

3. Devam edecek.

xmen

Emekli Takım Üyesi
1 - Hem PC hem mobilde olacak. (Bot programlar sistem tarafından otomatik engellenmektedir.)
2- Sadece kendi dünyanız arasında eşleşme olacak.
3- GVG Sistemi aynen devam edecek.

crazyosy

Well-Known Member
lonca savaş alanında hala daha eksikler var ve bunları bir türlü gideremeyen yapımcılar var .
gereksiz güncelleme getireceğinize lonca savaş alanında
bayrak dikme yetkisi , ürün iadesi , savaş geçmişi neden hala getirilemedi .
kontrol mekanizması şuanda yok.
bu bir eksikliktir.
beta oyuncuları oyuna katkıda bulunmakta gerideler.
birçok hata diğer sunucularda yakalanmıştır . bunun size birçok örneğini getirebilirim.

Gospodar

Well-Known Member
Kuşatma atma yetkisi acilen getirilmeli daha neyi bekliyorlar anlamıyorum? Lonca alanı savaşları başlayalı 2 ay olacak hala eksiklikleri göremiyorlar mı?

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
Kuşatma atma yetkisi acilen getirilmeli daha neyi bekliyorlar anlamıyorum? Lonca alanı savaşları başlayalı 2 ay olacak hala eksiklikleri göremiyorlar mı?
Merhaba bu konu hakkında gerekli tüm başvurular yapıldı bizlerde sizler gibi beklemedeyiz lakin bazı çalışmaların alt yapısının hazırlanması uzun sürebiliyor sanmayın kı ilgilenilmiyor dönüş yapılmıyor veyahut düzeltilmeyecek güncellenmeyecek sadece biraz zaman gerekiyor bu konuda anlayışınıza sığınıyoruz.
iyi oyunlar dilerim. :)

Gospodar

Well-Known Member
Merhaba bu konu hakkında gerekli tüm başvurular yapıldı bizlerde sizler gibi beklemedeyiz lakin bazı çalışmaların alt yapısının hazırlanması uzun sürebiliyor sanmayın kı ilgilenilmiyor dönüş yapılmıyor veyahut düzeltilmeyecek güncellenmeyecek sadece biraz zaman gerekiyor bu konuda anlayışınıza sığınıyoruz.
iyi oyunlar dilerim. :)

Yok zaten size bir şey demiyorum oyun yapımcılarına seslendim:))

DeletedUser31283

Guest
Acilen detaylı olay geçmişi gelmesi lazım GvG için.. Kim savaşıyor kim kuşatma atıyor görmemiz lazım..

DeletedUser

Guest
Lonca Savaş Alanı herkese yararlı görünebilir ancak benim psikolojimi bozuyor.. :rolleyes: Gece uyuyup uyanıp/ Hiç uyumayıp kalkan bitince saldıran tek ben değilimdir umarım..

DeletedUser36815

Guest
Lonca Savaş Alanı herkese yararlı görünebilir ancak benim psikolojimi bozuyor.. :rolleyes: Gece uyuyup uyanıp/ Hiç uyumayıp kalkan bitince saldıran tek ben değilimdir umarım..

gecenin 4 ünde uyanıp savaş alanına girdiğim için karımla kavga ettiğimi düşünürsek... yalnız değilsin hepimizin psikolojisi bozuk... ama sanırım bunun sebebi oyun değil... bilemiyorum...

DeletedUser

Guest
gecenin 4 ünde uyanıp savaş alanına girdiğim için karımla kavga ettiğimi düşünürsek... yalnız değilsin hepimizin psikolojisi bozuk... ama sanırım bunun sebebi oyun değil... bilemiyorum...
Yeni evli bir çift için tavsiye etmiyorum :) Lonca Savas Alani evlilikte de Savaş alanı olabilir. :D

Estergon.

Member
Yeni evli bir çift için tavsiye etmiyorum :) Lonca Savas Alani evlilikte de Savaş alanı olabilir. :D

Zaten ikisi de savaş. ;):D
Şaka bir yana bu tür durumlar nedeniyle bozulan evlilikler duydum.
Oyunun yeri ile evdeki sorumluluğu karıştırmamak lazım.
Kısaca oyunu eğlence olarak görmek lazım.

DeletedUser

Guest
Mavilerin çevrede bölgesi olmamasina rağmen kuşatmaları düşmedi. NEDEN?

Eklentiler

• 20200320_234018.jpg
    20200320_234018.jpg
    568,8 KB · Görüntüleme: 6

xmen

Emekli Takım Üyesi
Anlık takılmalar olabilir, belki sadece sizde görünüyor olabilir, başka arkadaşlarınıza kontrol ettirdiniz mi?

DeletedUser

Guest
Anlık takılmalar olabilir, belki sadece sizde görünüyor olabilir, başka arkadaşlarınıza kontrol ettirdiniz mi?
Bende aynisini düşündüm oyunu kapatıp tekrar açtım lonca arkadaslarima sordum ve onlarda da ayni sekilde olduğunu söylediler. Ve mavi renkli lonca savaşlarına devam edip aldilar orayi..