• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

İlgi çekmedi/kapandı Lonca Savaşı Alanı aktiviteleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Hoca Zaim

Member
LSA da üye aktivitesi seçeneği çok pasif görünüyor. Oraya en az 2 seçenek daha eklenmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Günlük ve 1 saatlik olacak şekilde 1 saatlik olan 2 olarak da değişebilir bu sayede oyuncunun önceki sektörlerdeki aktivitesi de görünmüş olacaktır. Günlük ise oyuncunun genel aktivitesini daha bariz gösterecektir. Aktivite panelinin gereğinden fazla büyük ve boş olduğunu düşünüyorum oradaki boşluklar bu takım bilgiler ile doldurulabilir.
Sektör değişimlerini kimin yaptığının da Eyalet Alanı Geçmişi başlığı adı altında kim tarafından yapıldığının yazılmasının doğru olacağını düşünüyorum. Tabiri caiz ise son vuruş kim tarafından yapıldı.. Bunun sadece loncaların kendi içlerine gözükmesi daha doğru olacaktır. Ve birde bu LSA geçmiş panelinin küçük olduğunu düşünürsek bu bilgilerin yazdığı zaman o kısmın yetmeyeceğini düşünürsek genişletilebilir bir panel şekline dönüştürülebilir.

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Değerli öneriniz için çok teşekkürler. Diğer oyuncularımızın da konuyla ilgili görüşlerini merak ediyoruz. Sizce de LSA'da böyle bir ihtiyaç bulunuyor mu?

Black.DEVIL

Well-Known Member
Arkadaşa katılıyorum ama tabi şuda var herkesin son görülmesini görsek daha iyi olur bu sayede gerekirse ona göre komşulara CMT yaparız yada ona göre arkadaşlıkdan sileriz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.