• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Link Paylaşımı

AyToR

Well-Known Member
Ya arkadaş alt tarafı youtube linkini loncada paylaşacağız. onu bile yapamıyoruz. neyi neyden kısıtlıyorsunuz anlamadım ki?
burada forumda çatır çatır link paylaşabiliyoruz ama lonca sirküsünde yok. yok başını kırp yok sonunu kırp. oyun oynadığımız yerde ızdırap çekiyoruz.

alın loncada paylaşamadım burada paylaşıyorum :mad:

DeletedUser33891

Guest
Oyun kuralları içerisinde link paylaşımı maalesef yasak ancak forumda bu kural oyundaki kadar katı değil :) Bu bizim düzeltebileceğimiz bir kural değil :(

serdalca08

Well-Known Member
Ne den herşey yassak." forumda daha ılımlıyız "açarmısınız ? Şöyle anlamalıyım oyunda hakaret etsem süresiz ceza alırım.Ama forumda accuk ceza ile kurtulurum.Hacı admin abi .

DeletedUser33891

Guest
Ne den herşey yassak." forumda daha ılımlıyız "açarmısınız ? Şöyle anlamalıyım oyunda hakaret etsem süresiz ceza alırım.Ama forumda accuk ceza ile kurtulurum.Hacı admin abi .

Şöyle açıklayayım hacı oyuncu abi;

Forumda kuralların uygulayıcıları bizleriz. Eğer konu hakaretse bu affedilecek bir durum değildir. Hakaret etmek Forge of empires çerçevesinde yasaktır. Oyun içerisinde sohbette link paylaşımı yasaktır. Bunun ayarlamasını biz değil şirket yapmaktadır.

MjoR

Well-Known Member
https leri falan silin. www dan başlatınca link aynı şekilde kullanılabiliyor. ben https leri silip gönderiyorum sorun yaşamıyorum.