• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Komşuluk sistemi

çevik1

Member
Çağa göre arada 1 alt 1 üst çağ da gelebiliyo ama 2 üst çağ görürsen bu adam komşular değişince çağ atlamış demek oluyo
Peki madem çağa göre ayarlanıyor ben sanayi çağındayım 74 adet komşum var bunlardan 68'i ilerleme çağinda hatta birkaçtanesi moderçağ gecmiş sömürge çağinda olan yokuzun süredir komşularim değişmiyor galiba neden acaba

FF Afrexia

Well-Known Member
Peki madem çağa göre ayarlanıyor ben sanayi çağındayım 74 adet komşum var bunlardan 68'i ilerleme çağinda hatta birkaçtanesi moderçağ gecmiş sömürge çağinda olan yokuzun süredir komşularim değişmiyor galiba neden acaba

Sen alt çağdan üste atılan olabilirsin işte tahminim tabii ki bu benim ama sistemi çağa göre komşuluk olarak düşün İLERLEME ÇAĞI olarak belli sayıda kişi alıyolar ve eksik kalıyo sanayiden bikaç kişi alıyolar senin gibi Moderne geçen de çağ atlamış kiişi oluyo komşular değiştikten sonra
Sistemi bilmiyorum tam bu tahminim benim şuana kadar gördüğüm şekillde

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Merhaba @çevik1 @FF Afrexia
Mahalle güncellemeleri otomatik olarak yapılmaktadır.
Güncellemede aktif süreniz, savaş puanınız, günlük savaş sayınız ve genel ilerlemeniz dikkate alınmaktadır.
Sistem sizi bu kriterlere uygun bir mahalleye yerleştirmektedir.