• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kış Etkinliği

DeletedUser30108

Guest
Başlata basınca 10 yıldız verip hemen sonrasında eklenen 10 yıldız geri siliniyor...Yıldızlar sadece görevlerden mi kazanılacak BAŞLATtan yıldız gelmeyecek mi artık.

serdalca08

Well-Known Member
Konu ile pek bi alakası yok ama eserler tapınağı ile şöyle bi açıklama mevcut ;
'' Diğer oyuncuların Devasa binalarını cilalayarak,motive ederek ya da yağma yaparak ozalit toplayabilirsin '' böyle açıklama eserler tapınağı için yanlıştır.

DeletedUser35070

Guest
arkadaşlar merhaba, doğru yermi bilmiyorum ama bugünkü görevin Türkçe çevirisinde hata var. 20 kez 5 dakikalık üretim yap yerine 5 saat olarak çevrilmiş. kontrol edebilir misiniz?

DeletedUser34983

Guest
arkadaşlar merhaba, doğru yermi bilmiyorum ama bugünkü görevin Türkçe çevirisinde hata var. 20 kez 5 dakikalık üretim yap yerine 5 saat olarak çevrilmiş. kontrol edebilir misiniz?
Durum ilgili birimlere bildirildi. Görevin Doğru çevirisi 20 kez 5 dakikalık üretim yap şeklindedir.

crazyosy

Well-Known Member
ben hala daha bonus yıldızın ana binadan alınmasına karşıyım. önceden çift özelliği çıkınca hediye almayınca 20 bonus veriyordu. bence bu düzeltilmeli. yada yaz etkinliğinde olduğu gibi fazladan ana binadanda gelmeli. biliyorsunuz yazın çok bonus topladık :)

DeletedUser34814

Guest
500 elmasım vardı verdım 110 yıldız da verdım 1 tane tapınak vermdı daha ne vermem lazım bırı yardımcı olabılırmı

DeletedUser35002

Guest
Her Etkinlikte Aynı çeviri yazılıyor. Kontrol eden yok mu bunları ? yoksa bilerek mi yazılıyor.
( Bu görevi okuyunca anladım zaten 5 DAKİKA olduğunu)
bir daha görevde yine aynısını yazacaklar haberiniz olsun.
Birde ne abuk sabuk görevler geliyor.
Asker basıyorsun 3,5 saate sonra Örneğin 5 veya 6 birlik sil diyor.
Anlayamıyorum hazırlayanları ?!

Son düzenleme bir moderatör tarafından: