• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kış Etkinliği 2020 Fırınları nasıl yerleştirilmeli

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Kış Etkinliği ile ilgili olarak fırınların nasıl yerleştirilmesi gerektiğine dair çok fazla bildirim alıyoruz, o yüzden bu konuya biraz netlik kazandırmak adına aşağıda bazı resimler paylaşıyorum. Fırınların bonuslarının çalışması için mutlaka FARKLI fırınlara bitişik olması lazım. Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz

iki tane bitişik aynı fırın bonus vermez1608245276465.png
iki tarafında aynı fırından olan, 2. bir fırın sadece tek bonus verir,
çünkü bir farklı fırına bitişiktir
1608245357209.png
iki farklı fırına bitişik olan 3. bir fırın iki bonusu da sağlar1608245439739.png
eğer 4 fırını da yandaki ilk resimdeki gibi birbirine bitişik koyarsanız,
her fırın iki ayrı fırına değdiği için, tüm fırınlar iki bonusu sağlar
1608245543472.png
1608245639483.png
1608245565521.png
1608245671184.png
1608245696369.png

kazıcı

Member
Merhaba,

Fırın seçim aşamasında internet bağlantısı ile ilgili olarak sorun yaşadım ve beze fırını seçmek isterken, tekrar zencefil seçmiş gibi oldum. Seçimimin geri alınmasını ve beze fırını ile değiştirilmesini talep ediyorum. Teşekkür ederim.

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Merhaba,

Fırın seçim aşamasında internet bağlantısı ile ilgili olarak sorun yaşadım ve beze fırını seçmek isterken, tekrar zencefil seçmiş gibi oldum. Seçimimin geri alınmasını ve beze fırını ile değiştirilmesini talep ediyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba @kazıcı
Bu talebiniz için lütfen destek ekibi ile iletişime girer misiniz?

FF Afrexia

Well-Known Member
Zaten istedikleri bu değilmi? Sen elmas harcamazsan ben harcamazsam bu oyun nasıl ayakta durucak.bu yüzden eksik bırakılıyor ödüller

Tamam da yine o elması veren yıllardır oynayan oyuncu oluyo p2w ye açık değil ki oyun yeni oyuncu çekmek istiyosa elmas fiyatına vs dengeleme gelmeli

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Son seviyede yanlış seçilen Kış Fırınlarını ancak 24 saat içinde haber verirseniz değiştirme şansına sahibiz, sonrasında değişim imkanımız bulunmamaktadır.
İlgili bilgi destek sayfamızda yazmaktadır.