• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kültürel yerleşim genişlemesi hakkında.

VaressaDpont91

Active Member
Şuanda vikings yerleşkesine başladım. Aklıma 2-3 soru takıldı.

1. Vikings yerleşkesinde 4×4 genişleme yapmam gerekiyor büyümem için. Bu genişlemeleri almak için istenen kaynak (meselâ balta) sayısı git gide artıyor. Sıradaki genişleme bedellerinin listesini nasıl görebilirim ? (wiki'de mevcut değil. Wiki'ye eklenmesini de talep ediyorum.)

2. Temsilciler ana şehrimizde kalıcı mı olacak yoksa sadece vikings yerleşkesinin ana binasında mı duracak ?

3.Kültür adı altında verilen görevleri vikings yerleşkesini 2. oynayışımızda tekrar görecek miyiz ?

FF Afrexia

Well-Known Member
Şuanda vikings yerleşkesine başladım. Aklıma 2-3 soru takıldı.

1. Vikings yerleşkesinde 4×4 genişleme yapmam gerekiyor büyümem için. Bu genişlemeleri almak için istenen kaynak (meselâ balta) sayısı git gide artıyor. Sıradaki genişleme bedellerinin listesini nasıl görebilirim ? (wiki'de mevcut değil. Wiki'ye eklenmesini de talep ediyorum.)

2. Temsilciler ana şehrimizde kalıcı mı olacak yoksa sadece vikings yerleşkesinin ana binasında mı duracak ?

3.Kültür adı altında verilen görevleri vikings yerleşkesini 2. oynayışımızda tekrar görecek miyiz ?

Genişleme bölümü var sayfada biraz aşağıda

Temsilci ana şehir binanda gözüküyo ordan ekliyosun geçici değil

3. sorunu anlamadım :d

FF Afrexia

Well-Known Member
Yerleşimlerin görevleri ve ödülleri sabit diye biliyorum belki para değeri değişiyordur ama temel olarak aynı görev ve ödülü veriyo bi zaman sonra ona göre plan yapıyosun hatta normal şehir görevi erzak istiyo atıyorum viking 13. görev erzak veriyodu ordan yapayım diyosun
Görevler ve ödülleri var ya hani. Şu binayı dik şu kadar ödül al diye. Küçük gorevler yani. Onlar sadece ilk oynayışımızda mı var ?

VaressaDpont91

Active Member
Yerleşimlerin görevleri ve ödülleri sabit diye biliyorum belki para değeri değişiyordur ama temel olarak aynı görev ve ödülü veriyo bi zaman sonra ona göre plan yapıyosun hatta normal şehir görevi erzak istiyo atıyorum viking 13. görev erzak veriyodu ordan yapayım diyosun
Eyvallah bu cevaplar çok işimi görecek :)