• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Kültürel Yerleşim: Babür İmparatorluğu Geri Bildirimleriniz

sleeplesslady

Well-Known Member
COP5-Logo.png

Değerli oyuncularımız Kültürel Yerleşim: Babür İmparatorluğu hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

fatfur2012

Active Member
Binaları sadece fp vermeye odaklı, savaşmayla uğraşmayan oyuncular için gayet güzel fakat savaşan oyuncular için diğer yerleşim binalarına kıyasla biraz geri planda kalacak bir bina. Yine de günlük 30 fp küçümsenecek birşey değil. Yeni başlayan oyuncular/yeni kurulan şehirler için en iyi yerleşim yeri olacağını düşünüyorum.

1.Legion

Well-Known Member
Binaları sadece fp vermeye odaklı, savaşmayla uğraşmayan oyuncular için gayet güzel fakat savaşan oyuncular için diğer yerleşim binalarına kıyasla biraz geri planda kalacak bir bina. Yine de günlük 30 fp küçümsenecek birşey değil. Yeni başlayan oyuncular/yeni kurulan şehirler için en iyi yerleşim yeri olacağını düşünüyorum.
Aztekler gibi belli bir seviyeden sonra açılacaksa o zaman kıymeti olmaz ki :)

KUZEYISTAN

Member
Üretim için gerekli olan RUPİ kazanmak çok zor. İlk aşamada evlerden RUPİ geliyor, üretim binalarına yetmiyor. Yollar da çok RUPİ gerektiriyor.
20 evin 4 saatte ürettiği RUPİ'yi, 1 üretim binası aynı sürede bitiriyor.

Allobar

Well-Known Member
Rupi olayında bir sıkıntı var sanırım ya da ben beceremiyorum
eğer sadece bu evlerden toplayacaksak bu rupileri kısa sürede pes edebilirim /=

KUZEYISTAN

Member
Fotoğrafta da görüleceği gibi 12 tane Shanti Ghar evinin 8 saatte üreteceği Rubi ile, sadece 1 binanın üretim ihtiyacı ile 2 kare yol yapılabiliyor.

Eklentiler

• rupi.jpg
    rupi.jpg
    430,3 KB · Görüntüleme: 15

Tulkas

Well-Known Member
Rupi üretim binasına 3. teknolojide ulaşabiliyoruz ama oraya ulaşana kadar (asgari düzeyde de tutsak) belli bir miktar yol ve ürün üretimleri için çokça rupiye ihtiyaç duyuyoruz. Bu ihtiyaçların 4 saatte 51 rupi veren evlerle sağlanması elbette mümkün ama yerleşimi keyifsiz hale getiriyor, çünkü ilk 4-5 gün sadece girip evlerden rupi topluyoruz, yapabildiğimiz pek başka bir şey olmuyor. Beta'dan bu haliyle geçip nasıl bize böyle bir yerleşimi sundunuz gerçekten aklım almıyor.

Tulkas

Well-Known Member

xmen

Emekli Takım Üyesi
Sevindirici bir haber. Bildirimlere olumlu geri dönüş yapmanız çok güzel. Peki yerleşime halihazırda başlamış olanlar için herhangi bir telafi/ödül vs olacak mı?
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Rupiler görevlere göre verildiği için, hangi göreve denk gelirseniz o ödüldeki rupiyi alacaksınız.

Yunus bey

Well-Known Member
COP5-Logo.png

Değerli oyuncularımız Kültürel Yerleşim: Babür İmparatorluğu hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.
Saçmalıklar başladı.
Saldırı savunma bonusu neden olmaz ki
Ayrıca yarışmalar da berbat
1 kişi 1000 elmas alacak diye 150+ kişi yarışıyor. Kafa yormak istemeyen bir 500 kişi daha vardır.
Her ay yarışmalardan 10 kişiye ayrı ayrı
1000 elmas verilse daha iyi olur.
Oyun kurucuları da sıkılmışa benziyor....
Her geçengün oyunu bırakan oluyor gibi

sleeplesslady

Well-Known Member
Saçmalıklar başladı.
Saldırı savunma bonusu neden olmaz ki
Ayrıca yarışmalar da berbat
1 kişi 1000 elmas alacak diye 150+ kişi yarışıyor. Kafa yormak istemeyen bir 500 kişi daha vardır.
Her ay yarışmalardan 10 kişiye ayrı ayrı
1000 elmas verilse daha iyi olur.
Oyun kurucuları da sıkılmışa benziyor....
Her geçengün oyunu bırakan oluyor gibi
Değerli Oyuncumuz,
Yorumlarınızın Babür İmparatorluğu ile değil de genel olduğunu düşünüyorum;
Öncelikle oyunumuzda Saldırı/Savunma bonusu veren bir çok bina var ve çeşitli etkinliklerle de eklenmeye devam ediyor, dolayısıyla neyi kastettiğinizi anlamadık

Yarışmalarımızı beğenen birçok oyuncumuz var, tabii ki herkesi memnun etmek mümkün değil. Siz geçen ay yarışmalarımızın ikisine de katılmadığınız için çekilişe giremediniz, Ağustos ayı için elmas çekilişinde yer almak istiyorsanız, doğru katılıım yapmaya özen gösterin lütfen.
Bu arada şunu belirtmek isteriz ki oyunu bırakan oyuncular her oyunda vardır, mutlaka bizde de vardır, ancak endişelenmeyin, bırakandan çok yeni katılım oluyor.

Desolator

Well-Known Member
hali hazırda başlamış ve devam edenler için bir çözüm olması gerekiyor mutlaka.. haşat olduk kaç gündür tırmalıyoruz rupi toplamak için..

Tulkas

Well-Known Member
9. göreve anca geldim. Rupi güncellemesi geldiğinde çoktan başlamıştım. Sıfırdan başlamadım. 9 görevdir tek bir rupi gelmedi. Yaptığınız güncelleme acaba başlayanları kapsamadı mı? Hani 1.-2.-3. görevi yapmıştım, kaçırdım diyelim. 4ten 9a kadar ki görevler rupi vermiyor muydu ya da ileriki görevlerde yok mu? Öyleyse yemin ederim işkence oldu, terk et deyip yeniden başlayacağım.