• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

İlgi çekmedi/kapandı ilerleme puanı stok binası

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri şehrimizde envanter haricinde ilerleme puanlarımızı belirli bir miktarda da olsa stok tutabileceğimiz çok büyük olmayan 2x2 boyutlarında sabit yağmalanmaya kapalı bir yapıya sahip olsak nasıl olurdu örnek vermek gerekirse bugün şehrimdeki yapılarımdan etkinlik binalarımdan gelen ilerleme puanlarımı kullanmadım diyelim ilerleme puan barı sınırı 100 olduğu için yarın tekrar hasat zamanında etkinlik binalarımdan gelecek olan ilerleme puanlarımı bu önermiş olduğum bina üzerinde depolama yapabileceğimiz bir binamız olsa bence güzel olurdu

Son düzenleme:

61HAYLAZ61

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri şehrimizde envanter haricinde ilerleme puanlarımızı belirli bir miktarda da olsa stok tutabileceğimiz çok büyük olmayan 2x2 boyutlarında sabit yağmalanmaya kapalı bir yapıya sahip olsak nasıl olurdu örnek vermek gerekirse bugün şehrimdeki yapılarımdan etkinlik binalarımdan gelen ilerleme puanlarımı kullanmadım diyelim ilerleme puan barı sınırı 100 olduğu için yarın tekrar hasat zamanında etkinlik binalarımdan gelecek olan ilerleme puanlarımı bu önermiş olduğum bina üzerinde depolama yapabileceğimiz bir binamız olsa bence güzel olurdu
Mantıklı bi öneri ama daha önce önerilen bi çok mantıklı öneri gibi Buda kabul görmeyecek...

BossMode

Member
Bana pek mantıklı gelmedi, onun yerine ilerleme puan bar sınırı 1.000e çıkarılmalı, şehirde 1 kare bile çok gerekli.

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Değerli fikirleriniz için çok teşekkür ederiz. Diğer oyuncularımız da konuyla ilgili fikirlerini belirtirse çok mutlu oluruz.

Blodreina

New Member
bence saçma olur ayrıca sınırlı bir şekilde kullanmak strateji açısından daha böyle kalması daha iyi

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
bende başka arkadaşlarımın devasa binalarına fp atıyorum ama bazı zamanlarda uygun ilerleme puanı kullanacağım alan olmadığı için daha sonra kullanmak için stok tutmak için bir şehir kullanım alanından bağımsız bir bina çok işe yarayacaktır