• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı HAYDUT HKK.

Anket

• Katılıyorum

Oylar: 17 100,0%
  • Katılmıyorum

Oylar: 0 0,0%
  • Kararsızım

Oylar: 0 0,0%

• Toplam oy kullanan
    17
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

1.Legion

Well-Known Member
Merhaba,

Savaş sırasında hemen hemen her oyuncu 1-2 asker ve 6-7 haydutla savaşıyor,

İlk saldırıdan sonra şekil değiştiren hayduttan sonra hangi askerin haydut hangi askerin normal asker olduğu birbirine karışıyor, alt tarafta sırası gelen askeri gösterdiği yerde haydut resmi değişmese, böylece hangi asker haydut hangi asker normal asker bilsek sizce de daha güzel olmaz mı?

Özellikle alt çağlarda haydut sayısı ve elindeki haydut üretim imkanı az olan oyuncular için bu söylediğim bence çok önemli.

Ismail007-YSLSNCK

Well-Known Member
Özellikle ilk savaşlarda bazen manuel savaşırken tek asker olduğunda, ikinci savaş için askeri kaybetmemek gerekiyor.. Haydutlar da aynı asker olunca bazen karıştırabiliyoruz ve öne sürüyoruz askeri.. Bu sefer ölünce ikinci savaşı otomatik kaybediyoruz.. Hayduttan dönmelerle asıl askeri savaş alanında bir şekilde ayırt edebilmek güzel bir fikir..

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Öneriniz için çok teşekkür ederiz. Diğer oyuncularımızın da bu konudaki fikirlerini duymaktan çok mutlu oluruz.

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
oyuncu arkadaşın önerisini destekliyorum konu ile tam alakası yok ama benimde bir önerim var asker üreten devasa binaların ve asker veren etkinlik binalarının da verdiği askerlerin ordu sekmesini açtığımız da görselinin altında ya da kenarında anlaşılır bir şekilde sembol ya da renkli bir çizgi veya şekil olması birliğin hangi devasa bina ya da etkinlik binasına ait olduğunu anlaşılabilir şekilde ayırt edebilmemiz iyi olurdu

Zaharyas

Well-Known Member
bende arkadaşımın dediklerini destekliyorum haydutların hangisi olduğunu bazen bende anlamıyorum bu yüzden de haydut ile savaşırken yanlış birliği korumaya çalışıyorum ve savaş bitince haydutumun kaybolduğunu görüyorum başka oyunculara yağma yapacakken yağma yapamıyorum bence bu yapılmalı alt tarafta sırası gelen askeri gösterdiği yerde bence de haydut resmi değişmesin son derece mükemmel bir öneri sunmuş oyuncu arkadaşımız bence yapabilirsiniz

- ToruL -

Member
Bu haydut arkadaşların ilk zopayı yediklerinde hangi askere dönüşeceğini belirleme imkanımız da olsa fena olmazdı. Bazen en zayıf halkaya dönüşüyor ve kazandım dediğiniz savaş hezimete gidiyor.

1.Legion

Well-Known Member
Bu haydut arkadaşların ilk zopayı yediklerinde hangi askere dönüşeceğini belirleme imkanımız da olsa fena olmazdı. Bazen en zayıf halkaya dönüşüyor ve kazandım dediğiniz savaş hezimete gidiyor.
Haydutun yanına tek tip asker (mevcut çağında ki en güçlü saldırı ve savunma puanlı askeri seçip) koyarsan o sorun olmaz

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Daha önce raporlamış olduğumuz bu talebin Merkezi Destek Birimi tarafından değerlendirmeye alındığını ve oyun geliştiricilerimize iletildiğini sizlere haber vermekten büyük memnuniyet duyuyoruz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.