• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Galata Kulesi

Jonah

Well-Known Member
Galata Kulesi'nin yağmayı geri püskürtüp, püskürtmediğini nasıl anlarız? Bir binam yağmalandı olarak görüyor ama galatanın bir şarjı da eksilmiş. Her yağmalama denemesinde otomatik eksiliyor mu şarjı, yoksa sadece yağmalamayı püskürttüğünde mi?

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Sana saldırıp yağma yapacak olan kişi yağma yapmak istediğinde seninde Galata kulesi devasan var ise ve düşük olan yüzdesel şans ın da varsa yağma yapacak kişi ekranda Galata kulesi yüzünden yağma yapamadığı uyarısı alıyor.demekki sana 1 den fazla kişi saldırı yapmış ki hem yağma yemişsin hemde kulenin bonusu eksilmiş

FF Afrexia

Well-Known Member
Sana saldırıp yağma yapacak olan kişi yağma yapmak istediğinde seninde Galata kulesi devasan var ise ve düşük olan yüzdesel şans ın da varsa yağma yapacak kişi ekranda Galata kulesi yüzünden yağma yapamadığı uyarısı alıyor.demekki sana 1 den fazla kişi saldırı yapmış ki hem yağma yemişsin hemde kulenin bonusu eksilmiş

Öyle değil abi galiba galata kulesi ilk 2 yağmalama işlemini engelleme şansı verir yani ben birisine saldırdım ve yağma yaptım ama galatası 2 şarjlıydı yine 1 şarja düşer çünkü engellemesi şansa bağlı

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Öyle değil abi galiba galata kulesi ilk 2 yağmalama işlemini engelleme şansı verir yani ben birisine saldırdım ve yağma yaptım ama galatası 2 şarjlıydı yine 1 şarja düşer çünkü engellemesi şansa bağlı
Dostum benim yazdığım yazıyı okudun muda öyle değil yazmışsın.bende senin söylediğin gibi yazmışım zaten.Galata kulen ve düşük olan yüzdesel şanstan sen ne anladın;)

sleeplesslady

Well-Known Member
Galata kulesi yağmayı püskürttüğü zaman tarayıcı versiyonunda olay geçmişinde görünüyor:

Picture1.png

Ancak maalesef mobil uygulamalarda görünmüyor, bu konu teknik birime raporlandı

FF Afrexia

Well-Known Member
Dostum benim yazdığım yazıyı okudun muda öyle değil yazmışsın.bende senin söylediğin gibi yazmışım zaten.Galata kulen ve düşük olan yüzdesel şanstan sen ne anladın;)

" demekki sana 1 den fazla kişi saldırı yapmış ki hem yağma yemişsin hemde kulenin bonusu eksilmiş " Buna cevap verdim 1 den fazla kişi olmasına gerek yok hem yağma yiyip hem şarj eksilmesine :)

Black.DEVIL

Well-Known Member
birkaç oyuncumuzdan görünmediği bilgisini aldık, görsel paylaşıldı bizimle hem mobil hem tarayıcı; mobilde görünmüyordu; siz göründüğü zaman bizimle bir görsel paylaşabilir misiniz lütfen.
Eskiden gözüküyordu bayadır takip etmediğimden halen gözüküyor zannettim meğerse gözükmüyormuş galata yağmayı engellediğinde olay geçmişimde bişey yazmıyormuş sadece yağma başarılı olursa o gözüküyormuş komşularımdan 2 kişiye kendimi yağmalattırdım bunu görmek için