• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Reren.T.

Member
Aşırı derecede berbat bir etkinlik olmuş. 3 gündür 1 pasta yapamayarak en iyi pastacıdan çırağa düştüm. elimde her üründen 6-7 tane var ama 1 ürün eksik diye oyun 3 gün tıkanmamalı. Ayrıca süresi çok uzun çok saçma olmuş. ödüllerde güz değirmeni ve eylül kır evi 1 kere ucundan gösterildi kimse sahip olamadı. Tek olumlu yanı Hasat ambarı gerisi boş ve üzücü.

Marashlı-Kahraman

Well-Known Member
Ana bina kurulmalı demişsiniz, böyle bir zorunluluk hiç bir sette yok. Setin üstüne gelince de ana bina zorunluluğu göstermiyor.
Diğer eşsiz binalar yazıyor! Bunu denediniz mi aceba?
hasat ambarına temas etmeli yoksa buğday tarlası 2. bonus olan askeri katkıyı yapmıyor. Ben mesela şuan 3 buğday 2 amber tarlası taptım 36 saldırı 16 savunma kazandım...İyi oyunlar

Tulkas

Well-Known Member
hasat ambarına temas etmeli yoksa buğday tarlası 2. bonus olan askeri katkıyı yapmıyor. Ben mesela şuan 3 buğday 2 amber tarlası taptım 36 saldırı 16 savunma kazandım...İyi oyunlar
Hasat ambarı yerine 3.tür farklı bir bina seçseydiniz de aynı sonucu elde edecektiniz. Hasat ambarı şart değil. Buğday ve amberin sadece 2 farklı türde binaya temas etmeleri yeterli. Hasat ambarı yerine 1x3 boyuttaki 2 binadan birisini seçerek yerden tasarruf sağlayabilirdiniz. Tabi kişisel tercih, bu şekilde elde edeceğiniz gelir ya da görsel daha hoşunuza gitmiş olabilir.

Marashlı-Kahraman

Well-Known Member
Hasat ambarı yerine 3.tür farklı bir bina seçseydiniz de aynı sonucu elde edecektiniz. Hasat ambarı şart değil. Buğday ve amberin sadece 2 farklı türde binaya temas etmeleri yeterli. Hasat ambarı yerine 1x3 boyuttaki 2 binadan birisini seçerek yerden tasarruf sağlayabilirdiniz. Tabi kişisel tercih, bu şekilde elde edeceğiniz gelir ya da görsel daha hoşunuza gitmiş olabilir.
Denemediğim ve bilmediğimden kaynaklı en karlı hangi şekilde oluyorsa yer ve kazanç tabiki onu seçmeliyiz görsel olarakta desteklerseniz üst düzey istifade etmiş oluruz üstad :))

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
tek seferde denince karışmıştı birer kere demesi daha net olurdu bilgilendirmeniz için teşekkür ederim
Bu konuda oldukça haklısınız. "Her üretim seçeneğini birer kez bitir" daha doğru bir ifade olur. Yetkili birime bilgi verdim. En kısa sürede düzeltilir. Teşekkür ederiz