• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Anket Güz Etkinliği 2020 Anketi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    64

stormtr

Emekli Takım Üyesi
Forge of Empires
Güz etkinliği 2020 foe_logo (1).png
Değerli oyuncularımız 2020 FoE Güz etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.

FF Afrexia

Well-Known Member
Ürün skalası çok geniş 5 ürün olması sıkıntı şuan elimde 15 e yakın ürün kaldı ama pasta yapamıyorum çünkü 1 çeşit ürünüm eksik elmas sayım da yeterli olmadığı için satın da alamıyorum pastaların ürün istemi ya da ürün çeşitliliği hakkında güncelleme gelebilir

Hatti

Active Member
Hasat Ambarı geliştirme için yeterli ürün gelmedi. Etkinlik dışında günlük ek görevleri yapmama rağmen yeterli sayıda geliştirme kiti gelmedi. Ayrıca günlük olarak verilen özel bina ödülleri de yetersizdi. Geçmiş etkinliklere ait eksik parçalar/yükseltmeler verilebilirdi.

kazıcı

Member
Değerli oyuncularımız 2020 FoE Güz etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oy kullanabilirsiniz.
elimizde ürünler kaldı keşke takas tarzı yapılabilse, benimle aynı durumda çok oyuncu var. Kalan 4 5 ürünü diğerleri ile takas etsek en azından puan ilerleyebilecek.

KayraHan

New Member
Herkes bu durumdan şikayet etmiş haklılar da pasta malzemeleri elimizde kaldi bir urun eksik olduğundan pastayı yapamadık. Diğer malzemeler takasa açık olsaydı daha güzel olurdu

poweer

Active Member
Genel itibariyle çok güzel ve bol ödüllü bir etkinlik oldu.Biz oyuncular için verdiginiz emek ve çalışmalar için sizlere teşekkürlerimi sunarım.

Komoli

New Member
Hasat Ambarı geliştirme için yeterli ürün gelmedi. Etkinlik dışında günlük ek görevleri yapmama rağmen yeterli sayıda geliştirme kiti gelmedi. Ayrıca günlük olarak verilen özel bina ödülleri de yetersizdi. Geçmiş etkinliklere ait eksik parçalar/yükseltmeler verilebilirdi.

M1 Grand

Well-Known Member
Onur listesi ve yükseltmesi ödülünü bir kez daha koyabilirdiniz yeteri kadar toplayamadım :/

Reren.T.

Member
Bütün malzemelerden olup da tek bir malzeme yetersizliğinden 3 gün boyunca pasta yapamadım. en iyi pastacıdan, profesyonele sonra da çırak'a düştüm. Neden uğraştık ki? Etkinlik süresi çok uzun olmuş, çok sıktı. Genel olarak başarısızdı. tek olumlu yanı ve tesellisi Hasat ambarı ve hasat tarlası'sının güzel bir bina oluşu. Değirmen, Kır evi, Gölet, Güz Ormanı'nı sahiplenemeyenleri saymıyorum bile.

GDC007

Member
Etkinliklerde acemi-cirak aralari cok genis. Ne yaparsaniz yapin surekli sinirda kaliyorsunuz. Birkac etkinlikte basima geldigi gibi. Bu sebeple artik etkinliklere katilmayi dusunmuyorum. 75 gorev bitir ama acemi de kal...

REALLiFE

New Member
her oyuncuda olduğu gibi malzemeler elimizde kaldı işin kötü tarafı günlük görevlerde verilen emek kesinlikle kaşılığını yansıtmadı
12 adet elimde malzeme var hiçbir şey yapamıyorum ki o malzemeleri de kazanmak için çok zor görevler yaptım
60 kişi başarılı bulmuş doğuştan şanslılar sanırım
son 3 etkinlik elmas kullanımına ağır teşvik üzerine oyunu normal oynayarak kasanlar çırak sınırında kalıyor
tamam bu mantıklı kimse kimsenin hayrına bu oyunu yapmadı ama oyuncuyu soğutmadan denge kurulsa daha güzel olur 12 15 gibi malzemenin elde kalması
maalesef dengenin çok kötü kurulduğunun göstergesidir

Bir dunyada butun malzemeleri bitirmeme ragmen diger dunyada 4 malzamem kaldi, bida benim kullanmama gore degisiyor sanirim, etkinlik guzel olmus, hasat ambarıda goze hos gelen bir bina, emegi gecenleri tebrik ediyirum