• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

günlük bonus veren elmas binası

• Konuyu başlatan DeletedUser35412
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35412

Guest
Merhabalar deyerli oyuncular ben bi teklifde sunulmak istiyorum umarım beyenirsiniz etkinlikden biz bina kapıyoruz ya ben isterim ki su temmuz ayında ola bilecek etkinlillerden birinde günlük bonus veren bi bina olsun ve her hafta yeni bi odulle karsımıza sunsun yani 1 ci gün mesela 1 ci gün olsun para 2 ci gün olsun erzak 3 cü gün olsun elmas ve baskaları nasıl bi teklif günlük bonus veren bi bina bence cok iyi elmas da 100 verse iyi olur bence:D hepinize iyi oyunlar bence gayet iyi fikir

DeletedUser35299

Guest
Merhabalar deyerli oyuncular ben bi teklifde sunulmak istiyorum umarım beyenirsiniz etkinlikden biz bina kapıyoruz ya ben isterim ki su temmuz ayında ola bilecek etkinlillerden birinde günlük bonus veren bi bina olsun ve her hafta yeni bi odulle karsımıza sunsun yani 1 ci gün mesela 1 ci gün olsun para 2 ci gün olsun erzak 3 cü gün olsun elmas ve baskaları nasıl bi teklif günlük bonus veren bi bina bence cok iyi elmas da 100 verse iyi olur bence:D hepinize iyi oyunlar bence gayet iyi fikir

Bunun için, gençlik çeşmesi, dilek kuyusu ve son eklenen Çim Labirent var zaten ben mi yanlış biliyorum :) Etkinliklerden kazanma ihtimaliniz olan şeyler

DeletedUser35299

Guest
özür dilerim silvervolf seni anlamadığım icin

Bahsetmiş olduğun elmas verme ihtimali olan binaları yazmıştım. Onlar rastgele veriyor. Elmas vermeksizin istediğin üretimi yapabileceğin pazar vb binalarda mevcut fakat elmas seçeneğinin ekleneceğini pek sanmıyorum yine de yetkili kişilere iletilecektir :)

serdalca08

Well-Known Member
Elmas mı lazım , parası neyse verecen alacan xD .Kıta haritasında 3gün izci gönderiyoz el insaf Koskoca 3 gün ,yaptığınız öneri veya tavsiyeleriniz bireysel değilde toplumun geniş bir kitlesine hitap ederse çokta faydalı olabileceğini düşünüyorum.

DeletedUser35412

Guest
bakılacak serdalca iyi konusdugun icin su teklifimi alkısladığın için tsk ederim

DeletedUser35412

Guest
Elmas mı lazım , parası neyse verecen alacan xD .Kıta haritasında 3gün izci gönderiyoz el insaf Koskoca 3 gün ,yaptığınız öneri veya tavsiyeleriniz bireysel değilde toplumun geniş bir kitlesine hitap ederse çokta faydalı olabileceğini düşünüyorum.
bakılacak serdalca iyi konusdugun icin su teklifimi alkısladığın için tsk ederim