• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Daha önce önerildi-kapandı günlük ödül eklenmesi

Darkest Fear

Well-Known Member
konuyu kısa keseceğim. bence bu oyuna günlük ödüller gelse çok iyi olur hem işte mesela benim oynadığım birkaç oyun vardı bu oyunlarda her günlük girişte ödül alıyordum bir hafta boyunca hergün eksiksiz ödül alırsam sondaki en büyük ödülü alıyordum yani haftalık işte hergün bir ödül alalım ve her gün ödül bir hafta boyunca artarak devam etsin eğer bir hafta dolarsa da bu ödüller tekrar resetlensin yani bir sonraki haftada tekrar başa dönsün. benim oynadığım oyunlarda bu özellik vardı ve ben bu özelliği o kadar çok sevmiştim ki. eğer işi taa yapımcı şirkete taşırsak da bu InnoGames için bu özellik çok iyi olur. yani bunun google playde bir reklamını yaparsanız yani orda böyle resimler var burada da bu günlük ödül resmini koyarsanız var ya bu oyunu sırf bu özellikten dolayı en az 100 kişi daha oynamaya başlar en azından "bu nasıl bir oyunmuş güzele benziyor en iyisi bir bakayım" der ve bir kez oyuna başlar ve dener.