• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.93

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24930

Guest
Merhaba,

Güncelleme 1.93 ile ilgili görüş ve önerilerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.

Saygılar...

serdalca08

Well-Known Member
Çok gereksiz güncelleme olmuş ziyadesiyle çöp. Yeni değişikliğe göre arkadaş listede eklenen şahıs kaç kişi ise rakamla yanıp söner şekilde göstermektedir.çok rahatsız ediyor.göz zevkini bozuyor. Böyle bir yeniliğe ne gerek vardı.oyuncu listeye eklenen kişiyi algılamayacak kadar IQ taşımıyor mu
,çok merak ettim neden değiştirdiniz.

DeletedUser35008

Guest
Mesaj kutusu açılmıyor. Geçen güncellemeden sonrada bazı aksaklıklar olmuştu. Bu kezde mesaj kutusu açılmıyor.

DeletedUser35181

Guest
Mesaj kutusu açılmıyor. Geçen güncellemeden sonrada bazı aksaklıklar olmuştu. Bu kezde mesaj kutusu açılmıyor.
Sayın orhanaltinkaya, Sorunun kaynağını bularak gerekli düzenlemelerin yapılması için çalışmalarımız devam etmektedir. Geçici bu durum için özür diler sabrınız için teşekkür ederiz.

crazyosy

Well-Known Member
çok gereksiz bir güncelleme bende katılıyorum. kristal villa dediğin beta dünyaasındada vardı . 3 -4 sonra mı bu yanlış görünüyor. ençok kullandığımız kişinin üstüne tıklayıp ziyaret et butonu kaldırılmış . ne kadar da sacma olmuş. oyunun genel mantığını bozuyorsunuz . madem öyle beta sürümü neden var ? kaldırın gitsin o zaman. askeriyeyi güncellediniz askerler zorlanıyor. yeni tank dediniz hiç bi işe yaramıyor. cazip hale gelecekken oyunun kaderiyle oynuyorsunuz . mahalle güncellemesi gerçekten gereksiz. bence yapılmasın. ben komşularımdan memnunum.

crazyosy

Well-Known Member
bu oyunun en eski zamanlarında mahalle ile alakalı geri bilidirimde bulunduğumda taaa oyunun yapımcılarına kadar yazdığımda bana verilen cevap mahalleler otamatik atanıyor. kusura bakmayın o zmanlar insanlar 1 milyon puan bile değildi. yağma hat safhadaydı. şuanda gerek yok böyle bir mahalle güncellemeisne

M1 Grand

Well-Known Member
crazyosy, mahallelerde haksız rekabet var, sen memnun olabilirsin fakat birçok oyuncu memnun değil. Benim puanım 620 bin, komşum 8 milyon her gün saldırıyor, ben de saldırmasını bilirim ama güçlerimizde dağlar kadar fark var. Uzun lafın kısası bu güncelleme haksız rekabeti bitirecekse eğer çok sevineceğim.

DeletedUser35188

Guest
Akıllı telefonda oynayanlar yine pek fazla düşünülmemiş guncellemeden önce olay geçmişinde taverna ziyareti yapan arkadaşın tavernasi herhangi bir sebepten ziyaret edemeyeceğimiz zaman masaya otur imgesi sönük çıkıyordu guncellemeden sonra imge her şekilde yanık çıkıyor bu kolaylıktan ziyade bir külfet olmus. Ayriyetten konu kısmı burası değil belki ama PC ve mobil oyuncular oyun oynarken kesinlikle aynı şartlarda değiller ben şahsen sürekli mobilden oynayıp PC erişimi kısıtlı bir oyuncu olarak hazine avından yararlanamayan bir oyuncuyum bu şahsen pek adil değil bir diğerinde arkadaş/komşularımızın veya kendimizin devasasina FP atarken envanterimizdeki FP leri kullanmak için şehrimize dönüp FP leri yükleyip tekrar geri gidip FP atmakta ayrı bir kulfet. Bunlar içinde bir çalışma yapılırsa PC ve mobilden oynayan oyuncular aynı şartlarda oynamış olur sanirim

crazyosy

Well-Known Member
T.Hv.K.K kardeşim sana yağma yapılıyor olabilir. bende eskiden muzdariptim . şuandaki konumda birçok komşumla fp alışverişi içindeyiz. 80 arkdaş ekleyebiliyoruz. eğer onları da eklemeye kalkarsam diğer arkadaşlarımıda kaybedeceğim. düzenlemeyi çok önce yapmaları gerekiyordu. eskiden yağma bundan daha fazla idi . eski olan arkadaşlar bunu daha iyi bilirler.

M1 Grand

Well-Known Member
Haklı olabilirsin senin oturmuş bir sistemin var, bu oyunu bir senedir oynuyorum demek ki uzun yıllardan beri böyle bir sorun var. Senin için üzüldüm ama benim gibi birçok arkadaş bu değişim için umutluyuz :)

crazyosy

Well-Known Member
teşekkür ederim. inşallah arkadaş ekleme sayısınada bi çare bulurlar. bir çok kişinin 130-140 ın üstünde arkadaşı var :)

serdalca08

Well-Known Member
Yeni güncelleme ile XXXadlı oyuncunun devasa ile verilen minimal istatistik tablosunda ,oyuncunun o sütun a günlük aldığı maksimum forge puanı da eklense fikir sahibi oluruz.Kolay gelsin.

DeletedUser25694

Guest
lonca-komşu-arkadaş listemizde olmayanların şehrini ziyaret edemememizin derhal kaldırılması lazım!
1. loncaya başvuranların alım imkanı sağlayan şehirde bulunan lonca şartları için gerekli binaları inceleme imkanı yok! (güncelleme geldiğinden buyana lonca başvurusunda bulunanları puanlara bakarak önyargı yapıp red ettik! ama şehrini görebilsekdik belkide loncamızın aradığı özellikte şehri vardı!)
2. rakiplerimizin şehirlerine bakarak bir sonraki hamlelerini tahmin etme imkanımız yok! (hangi çağdaki kulelere saldırı yapacakları kurdukları askeri binalardan belli oluyordu)
3. listemizde olmayan ama bir şekilde oyun tecrübelerimizden faydalanmak isteyenlere şehirlerini inceleyip yönlendirme imkanımız yok! tam tersi örnek aldığımız veya bizim fark edemediğimiz şehir yerleşimini yapan oyuncuların şehirlerini inceleyip feyz alma imkanımız yok!

uzun süre lonca savaş haritalarında iyileştirme yapılmamakta! artık lonca seferi - taverna - faaliyet görev işleriyle uğraşmaktan lonca savaş kıtalarına bakamaz olduk! mesela;
çağlardaki kıtalara daha girmeden ön görünüşte kulemize saldırı olduğını gösteren bir renk değişimi olsa en azından birkaç sn de hemen turlar ve diğer görevlere döneriz.
yani;
http://i.hizliresim.com/r6bl4z.jpg
iken kuleye saldırı olan kule böyle olsa ;
http://i.hizliresim.com/77G0Gm.jpg

Büyük Binaların Genel Gösterimi; (sadece ilgilendiğimiz büyük büyük binaları çabucak buluruz, o kişiye arkadaşlık yollarız veya az fp ye ozalit imkanı olan büyük bina dururken yüzler hatta binlerce fp yatırmayız başka binalara!)
http://i.hizliresim.com/X9zO73.jpg gibi olsa
NE GÜZEL OLURDU!
Öneriler kısmına bilerek yazmadım, gelen güncellemeyi değerlendirme ve beklentimizin içinde olmasını istediğimiz şeyin aynı yerde olması gerek diye düşündüm :D siz öneriler kısmına gerekli görüp taşırsanız taşırsınız :D
saygılar, keyifli oyunlar....
S@V@Ş HOC@