• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme Güncelleme 1.282

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
newlogo1.png

1.282 güncellemesi 1.282 tarihinde yayınlayacağız. Güncelleme sırasında kısa bir kesinti yaşanacaktır. Bu süre zarfında verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Bu güncellemede, teknik iyileştirmeler, hata düzeltmeleri ve gelecekteki etkinlikler için içerik ekliyoruz. Bu değişikliklerin önemli noktalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Hata Düzeltmeleri

• Binalar
    • FOE-81815: Mutluluğu azaltan bir binayı depoladıktan sonra yeniden kazanılan Mutluluk miktarı doğru bir şekilde gösterecek.
    • FOE-82078: Daha önce Yerleşim ödül binaları ile ilgili Yardım etme sorununu düzeltmeye çalışmıştık. Bu çabalara rağmen, sorun bazı oyuncular için devam etti. Şimdi ek bir neden tespit ettik ve bu yeni düzeltmenin etkilenen herkes için sorunu tamamen çözeceğine inanıyoruz. Şehrinizde bu binalara sahipseniz ve biz iyileştirmeler yaparken onları motive ettiyseniz, bu sizin için geçerlidir.
  • Görevler
    • FOE-81979: İlerleme ödülleri için Topla düğmesine birden fazla kez tıklama ihtiyacı sizi hayal kırıklığına mı uğrattı? Size harika haberlerimiz var: Bu sorun çözüldü!
  • Yerleşimler
    • FOE-81933: Yerleşimler ve Firefox tarayıcısı arasında, bina menüsündeki Genişleme sekmelerinin yanlış sıralandığı ve son iki Yerleşim Malları seçeneğine erişimi engelleyen bir uyumsuzluk vardı. Kilidi açılabilir bir genişletmeye tıklayarak bunlara erişilebilse de, şimdi bu sorunu ele aldık ve çözdük.

Yalnızca Mobil Değişiklikler

Mobil güncellemenin kullanıma sunulma zamanının mağazalara bağlı olduğunu ve tarayıcı sürümünün yayınlanmasından birkaç gün sonra olabileceğini unutmayın. Güncellemeyi mobil cihazlarınızda aynı anda görmezseniz şaşırmayın.

• Binalar
    • FOE-81445: 1.281 sürümünde düzeltildi: daha önce, Yönetim Binasını taşımak (Yerleşimler ve Kuantum İstilası'ndakiler dahil) uygulamanızın gecikmesine neden oluyordu - şehriniz ne kadar büyükse gecikme o kadar uzun oluyordu. Bu sorun çözüldü.
    • FOE-81585: Artık, tarayıcı sürümüne benzer şekilde, binaları kaldırmaya çalıştığınızda otomatik olarak toplanacaktır.
    • FOE-80709: Zıplayan Balkabağına yardım etmek iki katına çıkan Erzak miktarını göstermiyordu. Şimdi, gerçek üretimi görülebilir!
  • Etkinlikler
    • FOE-81849: Belirli cihaz en boy oranlarında, Etkinlik Bileti penceresi sağ tarafta kesilebiliyordu. Artık tamamen görüntülenecektir.
  • Lonca
    • FOE-81659: Bir Lonca Üyesinin açıklamasını emojiler içerecek şekilde değiştirmek Liderler için bir hataya neden oluyordu. Bu artık Dahili Hata ile sonuçlanmayacak. Kurucular bu sorunu yaşamadı.
Bu güncelleme için hepsi bu kadar millet!

Şimdi size son geliştirme çalışmalarımızdan bahsetme zamanı! Bir sonraki Etkinlik Beta sürümü için neredeyse hazır: Yaz Etkinliği! Ayrıca Kuantum İstilasında çeşitli iyileştirmeler yaptık ve gelecek Sezon için yepyeni ödüllerle yeni bir İstila ekledik!

Bu eklemelerden bazılarını test edebilir ve Beta Sunucumuza katılırsanız geliştirmeyi takip edebilirsiniz! Bu güncelleme hakkında bize geri bildirimde bulunmak isterseniz bu başlık altına yorum yazabilir ya da Facebook üzerinden geri bildirimlerinizi yapabilirsiniz!

Sevgilerimizle,
Forge of Empires Ekibiniz