• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme Güncelleme 1.281

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
newlogo1.png
Merhaba Kraliçeler ve Krallar,

1.281 güncellemesini 24 Nisan tarihinde yayınlayacağız. Güncelleme sırasında kısa bir kesinti olabilir. Bu süre zarfında verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz .

Bu güncellemede, teknik iyileştirmeler, hata düzeltmeleri ve gelecekteki etkinlikler için içerik ekliyoruz . Bu değişikliklerin önemli noktalarını aşağıda bulabilirsiniz. Hata açıklamasından önce yer alan FOE-XXXX göstergesinin dahili takip için kullandığımız numara olduğunu lütfen unutmayın .

Değişiklikler

• FOE-81764: Kuantum İstilası Zorluk Derecesi sandıklarıiçin varlıkları değiştirdik . Önceden, Lonca Savaş Alanları ödül sandıklarıyla aynıydılar.
  • FOE-81607: B]Otomatik tamamlanan[/B] Görevleri ayarladık:
    • Lonca Seferi ile ilgili görevler artık katılamadığınız durumlarda tamamlanmayacak. Bu değişiklik özellikle Bronz Çağı oyuncuları ve yakın zamanda lonca değiştirmiş olanlar için çok önemlidir.
    • Lonca Seferlerinde eylem gerektiren görevler artık yalnızca olası tüm karşılaşmalar çözüldükten sonra otomatik olarak tamamlanacak. Önceden, 4. seviye tamamlandığında otomatik olarak tamamlanırlardı .
      [* ] Bu değişikliklere uyum sağlamak için görevlerin ve ödüllerin dengelenmesinde, özellikle de Rakip Mücadeleleri ile ilgili ayarlamalar yapıldı .
    “Saldırı Desteği ‘ ve ’Savunma Desteği” terimleri daha anlaşılır olması için “Saldıran Ordu için Saldırı ve Savunma” ve “ Savunan Ordu için Saldırı ve Savunma” olarak yeniden adlandırıldı. Bu güncelleme son sürümde zaten uygulanmıştı.
Hata Düzeltmeleri

• Binalar
    • FOE-81685, FOE-81728: Güncellenen Yerleşim binalarının bazı oyuncular için otomatik olarak yardım almamasına neden olan bir sorunu çözdük . Binalarınız artık tekrar yardım alacak!
    • FOE-81640: Kaynak gerektiren eşyaların üretiminin ortasında olan ve yollarla bağlantısı kesilmiş bir binayı satmak, oyuncuların yalnızca ilk üretim seçeneği için kaynak almasına neden oluyordu. Şimdi , başlangıçta seçtiğiniz seçenek için kaynakları geri alacaksınız.
  • Antikacı
    • FOE-81378: Ticaret Paraları metninin bazı diller için hücresine sığmaması sorununu çözdük. Artık düzgün bir şekilde sığıyor!
  • Envanter
    • FOE-81400: Envanter'de Parça penceresi metninin kırpıldığı bir sorun vardı. Tam metin artık görülebilir. Bu sorun mobil uygulama için yapılan son güncellemede düzeltildi .
  • Kuantum İstilaları
    • FOE-81483: Geçişte birden fazla ödülün kilidini açmak artık tüm ödülleri toplamanızı engelleyen bir dahili hata tetiklemeyecek. Önceden, çözülmesi için en az bir ilerleme daha yapılması gerekiyordu.
    • FOE-81577: 2 dalga savaşlarısırasında, ikinci dalga yanlışlıkla ilkinin bir kopyasını gösteriyordu. Şimdi, karşılaşacağınız doğru birimler görüntüleniyor.
Mobil Değişiklikler

Mobil güncellemenin kullanıma sunulma zamanının mağazalara bağlı olduğunu ve tarayıcı sürümünün yayınlanmasından birkaç gün sonra olabileceğini unutmayın. Güncellemeyi mobil cihazlarınızda aynı anda görmezseniz şaşırmayın.
  • Görevler
    • FOE-81261: Yeni görevlerin otomatik olarak görünmemesine neden olan bir sorun çözüldü. Artık yeni görevinizi görmek için Göreve Genel Bakış'ı yeniden açmanıza gerek yok !
  • Kuantum İstilaları
    • FOE-81535: Kalan süre'nin bazı dillerde yanlışlıkla bir sonraki satıra sarılması sorununu çöz dük. Artık tek bir satırda görüntülenecektir.
    • FOE-81489: Kuantum İstilaları başlığı yanlışlıkla 7 gün kalan süreyi 08:00'de başlayacak şekilde gösteriyordu. Bu, yakında başlayacağını belirten bir mesaj görüntüsü olarak düzeltildi.
Bu güncelleme için hepsi bu kadar millet!
Şimdi size son geliştirme çalışmalarımızdan bahsetme zamanı! En son etkinliğimizde birkaç ayarlama yaptık: Tarih Etkinliği!Ayrıca, bir sonraki Kuantum İstilası sezonu ve bir sonraki gelecek etkinliğimiz üzerinde de çalışıyoruz!
Bu eklemelerden bazılarını test edebilir ve Beta Sunucumuza katılırsanız gelişmeleri takip edebilirsiniz! Bu sürüm hakkında bize geri bildirimde bulunmak isterseniz, aşağıya yorum yazın veya Facebook’ta ziyaret edin!

Sevgiler
Forge of Empires Ekibiniz