• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme Güncelleme 1.244

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
newlogo1.png

Merhaba Kraliçeler ve Krallar,

1.244 güncellemesi 23 Kasım tarihinde yüklenecektir. Güncelleme sırasında kısa süre oyuna giremeyebilirsiniz. Bu kısa aksaklıktan dolayı şimdiden özür dileriz.

Güncelleme ile ilgili detaylı açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz

Hata Düzeltmeleri

• Lonca Savaş Alanları
    • Bir Savaş Alanı başladıktan sonraki ilk dakika içinde Zafer Puanı kazanmak mümkündü. Bu kadar hızlı olmanızı beklemiyorduk. Zafer Puanlarını oradan kaldırdık.
    • Bir savaşı başlatmak, bir sonraki Savaş Alanının başlamasını beklemek ve devam etmeye çalışmak bazı sorunlara neden oluyordu. Artık bu gibi durumlarda savaş iptal edilecektir. Bunu kim çözdüyse madalyayı hak ediyor!
  • Savaşlar
    • Savaşlar sırasında, bazı birimlerin saldırıları küçük bir patlamayla sonuçlandı. Bunu düzgün, büyük bir BOOM ile değiştirdik! Daha küçük patlamalar yerine daha büyük patlamalara gideceğimizi hiç düşünmemiştik ama işte burada...
    • Henüz PvP kilidini açmamış veya aktif bir Şehir Kalkanı olan bir oyuncuya saldırmaya çalıştıktan sonra, yardım/saldırı düğmesi tekrar görünmüyordu. Forge kalbi zayıf olanlar için değildir, bu nedenle düğmeleri her zaman yeniden görünmeye zorladık.
  • Çeşitli
    • Teknolojisi yeni açılan binalar İnşaat menüsünde "!" ile işaretlenmiyor veya simge çok hızlı yanıp sönüyordu. Düğmeyi normal durumuna geri getirdik. Bir SPA merkezinde iki hafta gerekebilirdi. Düğme için, bizim için değil.
    • Uzay Çağı Jüpiter kolonisindeki su altı efekti, koloniyi görüntüledikten sonra ziyaret ederseniz başka bir oyuncunun Şehrine aktarılıyordu. Oyunculara boğulmaktan hoşlanmıyordu (kimin aklına gelirdi?), bu yüzden bunun olmasını engelledik.
    • Pazar alanına sayı olmayan bir karakter girip onunla teklif oluşturmak mümkündü. Tabii ki bir hataya yol açtı, o yüzden gittiğimiz sayılara geri dönelim.
    • Üst çubukta, mutluluk araç ipucu alanı kısmen Ürünler düğmesini kaplıyordu. Bu çok fazla mutluluk demekti. Olamaz böyle bir şey.
Mobil Değişiklikler

Bu kısımda mobil uygulamalar için yapılan değişikliklere yer verilmiştir. Bunlar, oyunun masaüstü sürümünde göremeyeceğiniz şeylerdir ve yalnızca mobil ara yüz veya işlevsellik ile ilgilidir. Mobil güncellemenin kullanıma sunulma süresinin mağazalara bağlı olduğunu ve tarayıcı sürümünün yayınlanmasından birkaç gün sonra olabileceğini unutmayın. Bu nedenle, güncellemeyi henüz cihazlarınızda görmezseniz şaşırmayın.
  • Diğer oyuncuların Büyük Binalarına katkıda bulunmanın ödülü olan Madalyalar görüntülenemiyordu. Rise of Cultures oyunundaki kadar değerli olduklarını düşünmeyebilirsiniz, ancak yine de birçokları için önemlidirler!
  • Aztekler Kültürel Yerleşiminde, Mini Oyunun eğitim görünümü dahili bir hataya neden olabiliyordu. Bu hata bir süredir oradaydı ve şimdi düzeltildi!
  • Bir binayı üzerine dokunarak taşımak yanlış bina menüsünün açılmasına neden olabiliyordu. Neyse ki bunu gerçekten kullanamıyordunuz, ancak yine de düzelttik.
Bu sürüm hakkında herhangi bir geri bildirim bırakmak isterseniz, lütfen aşağıya yazın veya Facebook sayfamızı ziyaret edin

Bu arada geliştiricilerimiz şu anda Kış Etkinliği'nde bazı dengeleme değişiklikleri yapıyor. Beta'da mevcut ve bazı yeni şeyler hazırladı, yakında sizlerle! Geliştirme aşamasındaki özelliklerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, lütfen Beta sunucularımızı ziyaret edin veya Mobil Beta Test Programı nı deneyin

Saygılarımızla,
Forge of Empires Takımınız

OnurEren

Member
Merhaba, bu güncelleme notunun orijinal halini okuyabileceğimiz bir link paylaşabilir misiniz? Çeviri kısmında belli ki sorunlar olmuş, güncelleme ile gelecek yeniliklerin neler olduğu tam olarak anlaşılmıyor. Şimdiden teşekkürler.

Bulutm

Member
Merhaba,son güncellemeden sonra binaların hasatını toplarken çıkardıkları sesler kayboldu.Örneğin kurt evinin hasatını toplarken kurt sesi çıkıyordu.Onur heykelinin hasatını toplarken asker sesi cıkıyordu.Onların yerine normal altın sesi çıkıyor bilginize.(Mobilden oynuyorum)

xmen

Emekli Takım Üyesi
Merhaba, bu güncelleme notunun orijinal halini okuyabileceğimiz bir link paylaşabilir misiniz? Çeviri kısmında belli ki sorunlar olmuş, güncelleme ile gelecek yeniliklerin neler olduğu tam olarak anlaşılmıyor. Şimdiden teşekkürler.

Beta sunucularımızda var fakat, bire bir benzer olmayabilir buradan ziyaret edebilirsiniz.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Merhaba,son güncellemeden sonra binaların hasatını toplarken çıkardıkları sesler kayboldu.Örneğin kurt evinin hasatını toplarken kurt sesi çıkıyordu.Onur heykelinin hasatını toplarken asker sesi cıkıyordu.Onların yerine normal altın sesi çıkıyor bilginize.(Mobilden oynuyorum)
1.243 güncellemesinden bahsediyorsunuz anladığımız kadarıyla bu henüz yayınlanmadı. Keyifli oyunlar dilerim.

Bulutm

Member
1.243 güncellemesinden bahsediyorsunuz anladığımız kadarıyla bu henüz yayınlanmadı. Keyifli oyunlar dilerim.
Hangi sürüm olduğunu bilemiyorum ama yaklaşık bir hafta 10 gün kadar önce gelmiş olan güncellemeden sonra halihazırda böyle bir sıkıntı mevcut.Basit gibi görünen önemli bir ayrıntı bence gözardı etmeyin

xmen

Emekli Takım Üyesi
Hangi sürüm olduğunu bilemiyorum ama yaklaşık bir hafta 10 gün kadar önce gelmiş olan güncellemeden sonra halihazırda böyle bir sıkıntı mevcut.Basit gibi görünen önemli bir ayrıntı bence gözardı etmeyin
Bugün yüklenecek olan güncellemeden sonra tekrardan kontrol etmenizi rica ederiz.

Bkrsari

New Member
Merhaba , İphone larda güncelleme sorunu mu var? 2-3 gündür güncelleme yapamıyorum mobilde. Hafıza var, oyunu silip tekrar yükledim ama yinede olmuyor, güncelleme yaparken 11.6 MB 'a kadar indiriyor, sonrasında hata veriyor ve birkaç dosya indirilemedi diyip durduruyor güncellemeyi.

Bende android kullanıyorum aynı sorunla karşılaştım11.6MB a kadar indiriyoruz hata veriyor birkaç dosya indirilmesi giriş ekranına geri dönün diyor oyunu oynayamiyorum