• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güncelleme 1.210 Geri Bildirimleriniz

sleeplesslady

Well-Known Member
YEN%C4%B0%20LOGO%20HAZIR%20PNG.png

Değerli oyuncularımız 1.210 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
Sayın oyun yöneticileri az önce yaptığım 1.210.14 güncellemesi sonrası oyun yükleme ekranı yüzde 99 da kalıyor ve tam 45-50 saniye sonra yükleme ekranı gidip oyun açılıp oynanabilir duruma geliyor

Son düzenleme:

fatfur2012

Active Member
Sayın oyun yöneticileri az önce yaptığım 1.210.14 güncellemesi sonrası oyun yükleme ekranı yüzde 99 da kalıyor ve tam 45-50 saniye sonra yükleme ekranı gidip oyun açılıp oynanabilir duruma geliyor
Bende 5 saniye falan bekliyor %99da

Fakat benim sorunum da oyunda donma sıkıntıları var bu güncelleme ile. Özellikle araştırma sayfasından ve yerleşim yerinden geri dönüş bastığımda ya donup hiç gelmiyor(oyunu kapatıp açmak zorunda kalıyorum) ya da 3-4 saniye oyun donuyor öyle geliyor.

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
sorunlu bir güncelleme sanırım herkesde farklı farklı başka şekilde takılmalar donmalar şeklinde ortaya çıkıyor umarım yeni bir güncelleme yayınlayıp bu durumu en kısa zamanda düzeltirler

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
haklısın kültürel yerleşim yerinden çıkarken lonca seferinden çıkarken geç çıkma takılma donma sorunları bende yaşıyorum

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
Sayın oyun yöneticileri 1.210.14 güncellemesi yapıldıktan sonra oyuna başlarken giriş ekranında beklemeler oyunun geç açılması lonca seferi kültürel yerleşim yeri gibi alanlardan şehire dönerken yaşamış olduğum gecikmeler devam etmektedir sosyal platformdaki yazılanlara göre dünya genelinde aynı sorunu yaşayan oyuncularda var bu sorunların çözümü ile ilgili bir çalışma var mıdır bu konu hakkında geri bildirimlerinizi bekliyorum iyi günler iyi çalışmalar dilerim

xmen

Emekli Takım Üyesi
Sayın oyun yöneticileri 1.210.14 güncellemesi yapıldıktan sonra oyuna başlarken giriş ekranında beklemeler oyunun geç açılması lonca seferi kültürel yerleşim yeri gibi alanlardan şehire dönerken yaşamış olduğum gecikmeler devam etmektedir sosyal platformdaki yazılanlara göre dünya genelinde aynı sorunu yaşayan oyuncularda var bu sorunların çözümü ile ilgili bir çalışma var mıdır bu konu hakkında geri bildirimlerinizi bekliyorum iyi günler iyi çalışmalar dilerim
Değerli ELYAL IRAEQU1 oyunu silip yeniden yüklemeyi dener misiniz? lütfen sonucu bizimle paylaşınız. Sağlıklı günler dileriz.

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
Sayın oyun yöneticisi xmen oyunu 2 defa silip tekrar kurmama rağmen giriş ekranında bekleme süresinin 45 saniyeden 25 saniyeye düşmesinden başka değişen birşey yok daha önce anlattığım gibi gecikmeler devam ediyor bende sağlıklı günler dilerim hayırlı akşamlar

alpharslan

Active Member
Ticaret penceresinde arama yapıp ilgili kişiden ürünleri takas için bir ticaret gerçekleştirince arama durumu sıfırlanıyor. Bence sıfırlanması isteğe bağlı hale getirilebilir. Örneğin bir kişi 20 farklı teklif koydu her teklifi almak için 20 kere aramak gerekecek.

Ticareti tek teklife indirsin demeyin lütfen çünkü bu bazen tanımadığımız kişiler olabilir. Ya da istemeyebilir.