• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme Güncelleme 1.200

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi

logo.png

Sevgili Kraliçeler ve Krallar,

1.200 güncellemesi 17 Mart günü gerçekleşecek. Güncelleme esnasına oluşabilecek kısa süreli kesintiler için şimdiden sizlerden özür dileriz.

Yapılacak değişikliklerin detaylarını aşağıda görebilirsiniz:

Hata Düzeltmeleri

• Bazı durumlarda aynı komşuya 24 saat içinde tekrar saldırmak mümkün olabiliyordu, bu hata düzeltildi.
  • Oyuncuların, sınırsız para ve erzak edinmelerini sağlayan bir açık söz konusu idi ve bu açık giderildi.
  • Etkinlik ödüllerini toplarken, kazanılan ozalitlerin çift gösterilmesi gibi bir sorun söz konusu olabiliyordu. Artık olması gerektiğini gibi, yani tek bir ozalit olarak görüntülenecek.
  • Lonca Admin Konuşmaları bildirimlerini kapama konusunda oyunculardan şikayetler alıyorduk. Bu durum düzeltildi ve bu bildirimler kapatılabilecek.
  • Uzay Çağı Asteroid Kemerinde, 'Kemer Etkisi' görevinde; oyuncunun oyunu yenilemediği sürece ilerlemesi engelleyen bir hata söz konusu idi. Artık görev içeriğinin şartları sağlandığında otomatik olarak ilerleme sağlanacak.
  • Eğitici savaş içeriğiyle alakalı teknik sorunlar söz konusuydu, bu sorunlar giderildi.
  • Bazen ayarlar menüsündeki 'Veri Kullanımı' düğmesinin işlevsiz halde olduğuyla ilgili şikayetler geliyordu, bu durum düzeltildi.
Geliştirmeler

• Sizden gelen geri bildirimleri değerlendirerek, Üretim ve Ürün binalarının sıralı şekilde kurulmasının ardından otomatik olarak gerçekleşen yakınlaştırma durumu kaldırıldı. Artık erzak ya da ürün binalarında sıralı bir üretim şekli seçildikten sonra oyun ekranında yakınlaştırma olmayacak.
  • Lonca Savaş Alanı, Kıta Haritası, Savaş arayüzleri ve Lonca Seferindeki görüntü kalitesiyle ilgili bir takım tarayıcı yenilikleri ve geliştirmeleri yapıldı.
  • Bu güncellemeyle birlikte oyunun Flash desteği sonra erecek ve artık tarayıcılarda HTML5 desteği olacak. Hala Flash kullanan ve bu geçiş aşamasından etkilenen oyuncular, konuyla ilgili yardım için destek birimine yönlendirilecek.
  • 25 Mart tarihinde sizlerle buluşacak olan Bahar etkinliği görevleri ve metin içeriğiyle ilgili bir takım düzeltmeler yapıldı.
Mobil Güncellemeleri

Bu kısımda mobil uygulamalar için yapılan değişikliklere yer verilmiştir. Bilgisayar kullanıcıları bu kısımdaki yenilik ve güncellemelerden etkilenmeyecektir. Şunu da eklemek gerekir ki mobil uygulamalar için yapılan güncellemelerin zamanı, mobil mağazalara bağlı olarak değişiklik gösterebilir ve bilgisayar kullanıcıları için gelen güncellemeden bir süre sonra kullanıma uygun hale gelebilir. Bu yüzden de güncelleme tarihinden hemen sonra bir değişiklik göremezseniz bu size sürpriz olmasın.

• Devasa Bina ekranının arka plan görüntüsünü yenileyip genel görünümü kısmen biraz daha güzelleştirdik.
  • Oyunun yükleme ekranında siyah lekeler oluşabiliyordu, bu durum düzeltildi ve artık bu gibi lekeler görülmeyecek.
  • Onay ekranlarında yaşanan bir takım teknik sorunlar vardı, bu sorunlar artık söz konusu olmayacak.
  • Sıralı olarak ürün binalarında üretim seçeneği belirlerken, hammadde gerektiren bir binadan (Modern çağ ve sonrası ürün binaları), hammadde gereksinimi olmayan bir binaya(İlerleme Çağı ve öncesi) geçiş esnasında, üretim maliyeti kısmında hala hammadde gereksinimi varmış gibi bir ürün miktarı görünüyordu. Artık sıralı olarak üretim seçeneği belirlerken bu gibi gereksiz gösterimler olmayacak.
  • Lonca Seferleri Bilgi Ekranı normalde sadece ilk kez Lonca Seferleri oynanıyorsa gösterilir. Ancak bazı oyuncuların Lonca Seferlerine her girişte bu bilgi ekranıyla karşılaştıklarına dair şikayetler alıyorduk. Bu durum düzeltildi ve artık sadece ilk girişte bilgi ekranı görüntülenecek.

Bu güncellemeyle ilgili bize fikirlerinizi iletmek isterseniz, lütfen buraya tıklayınız ya da bizleri Facebook'ta ziyaret ediniz!

Eğer yeniliklerden ve geliştirmelerden haberdar olmak istiyorsanız Beta sunucumuzu ziyaret edebilir ya da Mobile Beta Test Program'ı kontrol edebilirsiniz.

Sevgilerle,
Forge of Empires Takımınız.

Son düzenleme bir moderatör tarafından: