• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güncelleme 1.186 Hakkında Geri Bildirimleriniz

sleeplesslady

Well-Known Member
YEN%C4%B0%20LOGO%20HAZIR%20PNG.png

Değerli oyuncularımız 1.186 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

APEX

Member
Bu gece lonca savaşlarından sonra lonca seferi yaoayım dedim.tavernada extra tur açtım.ancak bir kaç oyindan sonra hakkım sıfır görünüyor ve oynayamadım.neden böyle bir hata olustu bilemedim.ekran görüntüsü eklyemedim.dosya büyük olduğu için.

sleeplesslady

Well-Known Member
Bu gece lonca savaşlarından sonra lonca seferi yaoayım dedim.tavernada extra tur açtım.ancak bir kaç oyindan sonra hakkım sıfır görünüyor ve oynayamadım.neden böyle bir hata olustu bilemedim.ekran görüntüsü eklyemedim.dosya büyük olduğu için.
Sayın @oftrabzon
Müzakere için alınan ekstra tur süresi 15 dakikadır. 15 dakika içinde, müzakere yaptığınız takdire, 3 yerine 4 hakta müzakereyi bitirme şansınız olur.
Yukarıda hakkım sıfır görünüyor demişssiniz, siz girişim hakkı ile ekstra tur hakkını karıştırmış olabilir misiniz acaba. Ekstra tur girişim hakkı sağlamaz. Fazladan girişim ancak madalya ile satın alınabilir.

caribe4ever

Member
güncellemelerin test edilmeden yapıldığını düşünüyorum.. sabah 4 ten beri kültürel yerleşimi açamıyorum... moderatörlerin verdiği cevap " şirkete bilgi verıldı konu ıncelenıyor bu aksaklık ıcın özür dileriz" bu kadar.. oyundan soğudum doğrusu...