• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.109

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24930

Guest
Merhaba

Güncelleme 1.109 hakkında değerli yorumlarınızı buradan paylaşabilirsiniz. Unutmayın her bir yorumunuz bizler için çok değerli...

DeletedUser34843

Guest
okyanus gelecekte bir tane devasal bina var, neden başka devasal bina çıkmıyor... eğer bulamıyorsanız, bizlerden öneriler alabilirsiniz... mesela, benim aklımda çok fonksiyonel bir tane var...

DeletedUser34435

Guest
• Eğer birden fazla dünyada oynuyorsanız, özel teklifleri (binalar, etkinlik paraları vs) bu dünyaların sadece birinde kullanabiliyordunuz. Sizden gelen geri bildirimler sonucu artık oynadığınız her dünyada bu satışları yapabileceksiniz.

Bu kismi anlayan varsa aciklayabilir mi?

DeletedUser34843

Guest
herhalde elmas ile alınacak özel teklifler geliyor ya, mesela en son 400 elmasa 20 fp gelmişti... bu gelen teklif tek dünya ile sınırlı kalmayacak... birde elmas alana yenileme kiti verilmişti, bunun gibi durumlarda aktif olduğun tüm dünyalarda aynı anda olacak... ben öyle anladım..

DeletedUser34843

Guest
okyanus gelecekte 4.bölümde genişleme geliyor, bir müddet sonra genişleme ihtiyacı olmayan arkadaşlar olacak... neden şehirin bulunduğu alanı büyütme yoluna gidilmiyor... hep böyle sabit mi kalacak... Aslında her yeni çağ açıldığında şehire yeni genişlemeler eklense iyi olur... Gaea Heykelini kimse kurmuyor, neden çünkü gün gelecek genişlemeye ihtiyaç kalmayacak ve bu bina yıkılacaktır...

O yüzden okyanus gelecekteki devasal binanın bir özelliği de, şehiri büyütme adına ekstardan bir genişleme verebilme durumu olmasıdır... Her 10 seviyede bir, şehir büyütme adına 1 adet genişleme...

DeletedUser34843

Guest
Bir de bu binaya öyle bir özellik eklenmeli ki, cmt yapılabilmeli.. diğer dünyalara bakıyorum, aktiflik çok az.. cmt yapan pek yok...

DeletedUser34380

Guest
Devasa binaya fp attığımız ekranda binanın hangi bina olduğunu tanımanın tek yolu ismini okumak. Oyunu çok iyi bile kullanıcılar için bir sorun teşkil etmese de. Yeni başlayan kişilerin hangi binanın hangisi olduğunu ayırt etmekte zorlanabileceğini düşünüyorum. Aynı zamanda binanın fotoğrafının her yerde görünür olması oyunu sadece matematik hesabı yapılan bir alan olmaktan çıkarıp oyunu yaşamanızı sağlıyordu. bu güncelle ile bunu da kaybedeceğimizi düşünüyorum. sadece mevcut ekran üzerindeki butonların bu şekilde güncellenmesi. iyileştirme olarak geçen tüm özelliklerin yine eklenmesini sağlardı. Sanırım yeni bir tasarımcı geldi ve herşeyi kendisinin yaptığını söyleyebilmek için değişmesi gerekmeyen şeyleri de değiştirmek istiyor.

serdalca08

Well-Known Member
Mezarlıkta kurt ulumaları daha etkin hale getirilmiş. Olmaz ise olmazdı zaten ne kadar buyuk kayıp Xd Bu oyunun müziklerini açan var mı ki xd .Okyanusun 2. devasası çalışma yapılmıyor mu değinmedinizde.Bilgi verir misiniz.