• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.107

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34380

Guest
Öncelikle güncelleme için teşekkür ederiz. Ticaret bölmünüdeki kalan ürün sayısı yüksek olmasına rağmen moduler hesap yaparak küsüratlı rakamın teklife yazılması hatasını da düzeltmeniz için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Hata: 278 ade demiriniz var 100 adet demir ile 50 adet bakır teklifi koyun. yukrıdaki rakam 78 e değişecektir. oysa bir sonraki 100 demişrlik teklkifi karşılayabilecek 178 demiriniz daha vardır.

DeletedUser35206

Guest
yinede gereksiz güncelleme. ne zaman partlatacaksınız merakla bekliyorum. bir kalp rahatlatan güncelleme gelsede oh desek.

Size bir hata diyeyimmi? seferde savaşırken renk muhafızı ve trampetçi varya onlar bize vurduğu zaman bir anlık ana ekrana dönüyor ve sonra yine savaşa devam ediyoruz

DeletedUser35572

Guest
Her saat başı 'ilerleme puanı maximuma ulaştı' diye bildirim geliyor , fp kaç olursa olsun. Biri önceki güncelleme ile böyle bir sorun oluştu

serdalca08

Well-Known Member
Lonca seferinde ürünle müzakere yaptığımızda red edilince 4. 5. 6. denemede red edilen ürünleri aşağı yukarı kaydırabiliyordum .Şimdi böyle değil ,aynı sütunde talep edilen ürünleri aynısını koyuyorum sütunu kaydıramadığımdan bana daha çok elmas kaybetmeme sebeb oluyor.

DeletedUser35188

Guest
Tebrikler en sonunda mobil platformdan girişleri patlattiniz yarım saat önce takir takir oynadığım oyuna güncelleme yaptıktan sonra giremiyorum başlangıç ekranında innogames yazısında takılıp kalıyor sildim tekrar yükledim aynı. Aynı sorunu Google Play'de de yazmışlar göçtü diye. Elle tutulur bir güncelleme olmuyor zaten o beklentimiz geçti fakat en azından oyunu oynayabilseydik.

DeletedUser35572

Guest
Sevgili adminlerimz yaa şu her saat başı gelen ilerleme puanı maximum oldu bildirim hatasını düzelebilir msnz gelecek güncellemelerle

DeletedUser35206

Guest
dün banada geldi ilerleme puanı Maximum seviyeye ulaştı diye