• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.100

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24930

Guest
Merhaba;

Yeni güncelleme ile ilgili her türlü yorumunuzu bu başlıkta paylaşabilirsiniz.

Sevgiler

DeletedUser35206

Guest
Selam iyi akşamlar. Ben bu oyunu 1 yıla yakındır oynuyorum ama yeminle şu hataların hiçbiri ile karşılaşmadım. Asıl hatalar kalmış olmadık şeyler düzeltiliyor.
Mesaj geldiği zaman kırmızı nokta oluyo okuduktan sonra tekrar orada kalıyor ikikez girip çıkınca kayboluyor.
Olay geçmişinde Taverna Ziyareti gerçekleştiren arkadaşımızın tavernasına oturmuş olsak bile yinede Taverna butonu aktif gözüküyor.

Bide 12 saat çalışıyoruz dedik 15 FP limiti istedik bakan yok. Değişim buna derim ben. Ne ki şimdi bu güncelleme olmayan şeyler düzeltiliyor

M1 Grand

Well-Known Member
Merhabalar,

Mobil oyuncular için "HAZİNE AVI" güncellemesi yine gelmemiş , bu güncelleme de benim için yeni bir hayal kırıklığı oldu. Pc oyuncularını düşündüğünüz kadar mobil oyuncuları da düşünseniz..

Saygılar.

DeletedUser35206

Guest
Merhabalar,

Mobil oyuncular için "HAZİNE AVI" güncellemesi yine gelmemiş , bu güncelleme de benim için yeni bir hayal kırıklığı oldu. Pc oyuncularını düşündüğünüz kadar mobil oyuncuları da düşünseniz..

Saygılar.
Arkadaşımız doğru söylüyor

DeletedUser35188

Guest
Önceki guncelleme ile mobilde mesajlar okunduktan sonra mesaj uyarısinın silinmemesi duzeltilmemis hala mesajlar okunduktan sonra uyarı duruyor. Mobil oyuncularının dört gözle beklediği hazine avının olmayışı husranini es geçiyorum.

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
Önceki guncelleme ile mobilde mesajlar okunduktan sonra mesaj uyarısinın silinmemesi duzeltilmemis hala mesajlar okunduktan sonra uyarı duruyor. Mobil oyuncularının dört gözle beklediği hazine avının olmayışı husranini es geçiyorum.

Mesaj bildiriminin okunmasına rağmen kalması durumu bu güncellemede çözülecekti ancak bir kaç teknik sıkıntı nedeniyle 1.101 güncellemesine kaldı. Bir sonraki güncellemede sorun giderilmiş olacak inşallah.
Hazine Avı konusunda ise mobile de olacak veya olmayacak diye bir açıklamada bulunamam. Bazı özellikler sadece tarayıcı ya da sadece mobil için geliştirilmiştir. Bu nedenle tarayıcıda olan her şeyin mobilde ya da tam tersi durumun olmasını beklemeyiniz. Ancak bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama gelirse ilk sizlerle paylaşacağım.
Sevgiler