Etkinlik Futbol Kupası 2019 !

ClimpeR

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires

Görevleri tamamlayarak enerji içecekleri kazanın. Oyunculara pas vermek, gol atmak ve harika ödüller kazanmak için bu içecekleri kullanın!


Toplanın futbolseverler!


Koç Miller'in ekibini zafere götürmesine yardım edin! Futbol Kupası 2019'da geri döndü. Bu yıl, şampiyonamızda bayanlar takımını takip ediyoruz! 6 Haziran 2019’dan itibaren, takımınızın turnuva boyunca başarılı olması için elinizden geleni yapın ve bu sırada harika ödüller kazanın!Videoyu kendi dilinizde izlemek için altyazıları aktive etmeyi unutmayın!Takımınız bir kez daha Futbol Kupasına katılıyor. Kime pas atacağınıza karar vererek rakip takımın kalesine ulaşın ve golünüzü atın. Her attığınız pas ile bir ödül kazanacaksınız. Neler kazanabileceğinizi görmek için soru işaretine tıklayın.Pas atmak zor iş! Oyuncularınızın enerjilerini toplaması gerekecektir. Attığınız her pasta enerji içeceklerinizden harcayacaksınız. Görevleri tamamlayarak daha fazla içecek kazanabilirsiniz. 33 tanesi ardışık, 32 tanesi etkinlik boyunca yenisi gelecek olan günlük olmak üzere toplam 65 göreviniz var. Ayrıca her gün etkinliğe gelirseniz, Koç Miller size ücretsiz enerji içecekleri verecek. Hatta şehrinizdeki olaylardan da zaman zaman az miktarda Enerji İçecekleri bulabilirsiniz.


Tıpkı geçen yıl olduğu gibi, hedefiniz gol atmak! Sahanın sonuna kadar yol almak ve gol atmak için elinizden gelenin en iyisin yapın! Her attığınız pas sahada ilerlemenizi sağlar ve atılan her gol için, muhteşem Gol Ödülünü kazanırsınız!Enerji içeceklerinden her harcadığınızda, Lig Sıralamasında yükseleceksiniz. Her 8 günde bir yeni lig turu başlıyor. En çok yol alan oyuncular ekstra özel ödüllerle ödüllendirilecek! Etkinlik 32 gün süreceğinden, Liglerde kazanmak için 4 şansınız olacak!
Ancak, diğer oyuncuların da daha üst sıralarda yer almak isteyebileceğini unutmayın, fakat orada yalnızca belli miktarda oyuncu bulunabilir. Sıralamada aşağılara düşmemek için her zaman yeterli gol attığınızdan emin olun.


Futbol Kupasının sonunda harika ödüller var! En önemlisi, yepyeni geliştirilebilir bir bina olan Mihrap BahçesiMihrap Bahçesi

Mihrap Bahçesi, Antik Yunan temasına sahip geliştirilebilen güzel bir yapıdır. Mihrap Bahçesi, 3x2 boyutunda, Nüfus, Mutluluk ve Altın sağlayan bir binadır. 1. Seviye Mihrap Bahçesini görev dizininden kazanacaksınız.

Bina, 2-4. Seviyelerde Nüfus, Mutluluk, Altın ve motive edildiğinde erzak sağlar. 5. Seviyeye ulaştığınızda farklı bonuslara sahip 6 farklı Mihrap Bahçesinden birini seçmeniz gerekecek. Aşağıda detayları bulabilirsiniz.Afrodit Mihrabı - Aşk ve Güzellik Tanrıçası. Motive edildiğinde ilave Madalya sağlarArtemis Mihrabı - Av tanrıçası. Motive edildiğinde Saldırı Bonusu sağlarAtena Mihrabı - Bilgelik, Sanat ve Savaş Stratejisi Tanrıçası. Motive edildiğinde Forge Puanları sağlar.

Demeter Mihrabı - Hasat ve Tarım Tanrıçası. Erzak ve para bonusu ve daha fazla erzak ve altın sağlar.

Hera Mihrabı - Aile ve Evlilik Tanrıçası Motive edildiğinde ürün sağlar.

Hestia Mihrabı- Yuva, Ev ve Mimarlık Tanrıçası. Motive edildiğinde Devasa Bina ozaliti sağlar.​

Mihrap Bahçenizi yükseltmek için bir Mihrap Bahçesi geliştirme kiti kullanın ve hangi Tanrıça'yı kurmak istediğinizi akıllıca seçin!

Ancak, kazanacaklarınız sadece bunlar değil. Ayrıca iki farklı Seçim Kiti kazanma şansınız da olacak. Kutsal Seçim Kiti ve İdollerin Tholos'u Seçim Kiti. Kutsal Seçim Kiti size yeni bir 1. seviye Mihtar Bahçesi kurma şansı ve diğer bazı farklı seçenekler sunar. İdollerin Tholos'u Seçim kiti ile, eğer daha önce FoE Futbol Kupası 2018 etkinliğinde kaçırdıysanız, İdollerin Tholos'u 1. Sv. kurabilir ya da İdollerin Tholos'u Geliştirme Kitini alabilirsiniz.

Son olarak her zamanki gibi, ilerlemenizi komşu ve arkadaşlarınıza gösterebilmeniz için futbol temalı portrelerden birini kazanabilirsiniz. Bunların ikisi görevlerden, ikisi ise Altın Ligde ödül olarak verilecek.Her zaman olduğu gibi, görüşleriniz bizim için çok önemli, bu yüzden burada yorum yapmayı unutmayın! Lütfen rastladığınız hataları da bize bildirin. Yardımınız için minnettar olacağız.

Sevgilerle,
Forge of Empires Takımınız
 
Son düzenleme bir moderatör tarafından: