• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Forum Kış 2020 Yarışmaları

Adalet41

Member
İlk başlarda oyunları iyi kavrayamadığım için neredeyse hiç faydalanmadım. Şuan da şehir içinde sadece bu keyif veren ödülleri kullanıyor ve tüm meyvelerinden faydalanıyorum. Mevsimi düşündüğümüzde aslında bir aylık süre uzun olmasa da, bir an önce ödülü alıp kurmak istiyorsunuz:) Başarılı ve keyif verici.... Teşekkürler

Ballistic

Well-Known Member
Etkinlik dediğiniz şey şu 15 yıldız veren şey mi acaba :) siz mi belirliyorsunuz yoksa bütün serverların forumlarında da ödül havuzu 4x15 yıldız mı?
00:00dan sonra oyuna giriş yaptığımda görev yapmadan hoş geldin kanka diyip 10 yıldız veren bir etkinlikte forum ödüllerinin daha cazip olmasını beklerdim :)

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Etkinlik dediğiniz şey şu 15 yıldız veren şey mi acaba :) siz mi belirliyorsunuz yoksa bütün serverların forumlarında da ödül havuzu 4x15 yıldız mı?
00:00dan sonra oyuna giriş yaptığımda görev yapmadan hoş geldin kanka diyip 10 yıldız veren bir etkinlikte forum ödüllerinin daha cazip olmasını beklerdim :)
Sahi öyleymiş,tabi bu Forum yarışmaları klasik,her ay yapılan yarışmalar,yine yapılsın ama farklı bir geri dönüş sayfası açılınca ben de farklı ve özel bir yarışma yapılacak diye sandıydım

sleeplesslady

Well-Known Member
Hayır 15 yıldız veren genel aylık etkinliğimiz değil; merkez tarafından düzenlenen, tüm ülkelerde yapılan yapılan Kış Yarışması hakkında geri bildirimlerinizi buraya alabilir miyiz lütfen:

Ballistic

Well-Known Member

sleeplesslady

Well-Known Member
Bu etkinlik 'ne var ne yok' a düşmüyor. Hatta çoğu etkinlik düşmüyor. Benim gibi çoğu insan bu etkinlikten habersizdir.
Bu etkinlik özel duyuruyla gönderildi, verilen cevaplar başka oyuncular tarafından görüntülenmediği için ne var ne yok alanına düşmez, şu anda etkinliğe 80'den fazla oyuncumuz katılmış durumda; ilerleyen günlerde yarışmalarımızın 2 ve 3. bölümleri de duyuru ile bildirilecektir lütfen takipte kalın

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Devam ediyor ama 1000 elmas ödülüm gitmiş,ne yapayım 100 fpyi,ürünü,fırını :)))
Gerçeği 15 yıldız bile ödül alamayan ben nasıl 1000 elması kazanacağım onu da anlamlandıramıyorum ama ödülü elmasım diye sahiplenesim geldi. Tüm bu belaları umut denen şey açıyor başımıza kıymetli yönetici,yaşamın umut dolu geçsin deyip ödülü sahiplenmeyi bırakıyorum. 1000 elması kazanan-kazanacak arkadaşıma da hayırlı kullanması dileğinde bulunuyorum,1000 elmas da bitiyor ve yine umut bataklığına düşüyor insan sonuçta.

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri kış yarışması 3. bölümde sadece binaları sayı olarak mı belirteceğiz yoksa sayıların yanında bina isimlerinide mi yazmamız gerekiyor

sleeplesslady

Well-Known Member
Kazanan tüm oyuncularımıza ulaşıldı ve ödülleri yüklendi, kendilerini tekrar tebrik ederiz; yeni yılda herkesin şansı bol olsun ;)