• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Etkinlik Forge of Empires Yıl Dönümü Etkinliği 2023

refocus

Well-Known Member
Bundan saçma bir etkinlik daha görmemiştim bu zamana kadar.. Aktif olmanız önemli değil ki.. Oyun iyice "ŞANS ve OLASILIK" adı altında, oyuncuya nasıl elmas harcatırım derdine düşüyor. Bırakın büyük ödülü, günlük ödülleri bile 2 farklı şans kategorisine sokuyor. Önce aynı taşların tamamlanmasını bekleyeceksiniz anahtar toplayabilmek için, sonra da topladığınız anahtarların günlük ödülü vermesini bekleyeceksiniz. Zaten hepi topu günlük gelen iksir ile 3-4 anahtar seti toplanıyor, onlar da hiç günlük ödül vermiyor. Vermeyeceğiniz şeyi ödül diye göstermeyin bence.. Ya da St.Patrick etkinliği gibi şans değil, oynayanlara yönelik etkinlik sayılarını arttırın.

ORHAN 50

Well-Known Member
Oyun benim için bitmiştir. 8 yıl emek verdim diye zorlamanın anlamı yok. Aptalca etkinlikler ve uygulamalara katlanmak zorunda değiliz. Bırakıyorum.

Maalesef oyuna gelen bu etkinlik oyuna katılımdan çok oyuncuları oyundan soğuttu. 6 dünyada da oynuyorum. Yan dünyalarımda oynamıyorum. Ayrıca bu kadar emek vereceğiniz mini oyunda etkinlik binasını tamamlayabilmeniz için minumum 3250 puan ve gümüş ligde olmalısınız ve maalesef 11. seviye binayı alamayacak çok sayıda aktif oyuncu olacaktır. Oyun tasarımcıları aşırı zor yapmış. Keşke oyun hakkında beta forumunda yazılanlar dikkate alınsaydı.
Aynı durumdayım çok sinir bozucu bir durum 10. seviyede tıkandı ve iyice soğudum iyice bu iş çözülmezse bırakacağım galiba...

gezegen78

Well-Known Member
Her dünyada ortalama 20 kişiden 1 kişinin 11. seviye etkinlik binasını aldığı bir etkinlik oldu. Oyun F2P oyuncular için zorlaşmaktadır. P2W oyuncular yollarına rahatça devam edebilirler. Not : Etkinlik bileti satın aldım ve 18 K elmas harcadım.