• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Forge Cuması İndirimi 2020 Geri Bildirimleriniz

xmen

Emekli Takım Üyesi
forgefriday_logo_2020.png

Forge Cuması İndirimi 2020 Geri Bildirimlerinizi burada paylaşabilirsiniz.​

FlatWhite

Active Member
Fiyatlar absürd. Türkiye, ya da parası zayıf ülkeler için ayrı fiyatlama yapmazsa İnno, pek bir şey beklemesin. Bir Alman ile aynı parayı kazanmıyoruz ki bir Alman ile aynı fiyatı ödeyelim.

Tulkas

Well-Known Member
Suç sende değil xmen, suç seni bu başlığı açmak zorunda bırakanda :))) Böyle "sözde" bir kampanyadan sonra, başlık açıp geri bildirim almak pek akıl işi değil çünkü.

PROMETA

Member
bu başlığı acmak bile biz oyuncularla dalga gecmek.bir akıl hastanesi kitine 3000 elmas bir yenileme kitine 800 elmas değer biçmek .sadece susmak bence en doğrusu.innogamese türkiye gerceklerinden biraz bahsetseniz bence en doğrusu olur

FF Afrexia

Well-Known Member
Fırsat mı ne fırsatı ben bir şey göremedim ? Dün yanda kara borsacıların yaptığı bir kısım vardı sanki yetkililere şikayet edicektim oyuna dadanmışlar diye...

KinglSlayer

Member
Gerçekten alan birileri var mı merak ediyorum Türkiye serveri için çok pahalı bir fiyatlandırma vardı zaten genel olarak oyun böyle. Para yatırmak çok mantıksız çünkü 50-60 tl yatırınca bile bir değişiklik olmuyor sanırım oyuna bin liralar yatırmamızı bekliyorlar.
Bir yenileme kiti 800 elmas, 800 elmas 80 tl civarında elimdeki her yenileme kiti için 80 tl verebilecekseniz mantıklı veremeyecekseniz mantıksız bir fiyatlandırma :)

Arkhelaos

New Member
Balinalar faydalanmıştır ama orta kesim olarak faydalanamadık, oyunda bir teklifte bir bina için 150-200 tl değerinde elmas istemek gerçekçi değil.
Reklamımı da yapayım, düzenli motive/cilalama ve taverna için ekleyebilirsiniz / Arkhelaos ;)

ORHAN 50

Well-Known Member
Bizim için kara Cuma yoktur, mübarek cuma vardır. Ondanda namazımızı kılarak faydalandık. Sizin Black Friday uydurmanızdan faydalanacak kadar alık değiliz. Yukarıda arkadaşın dediği gibi 995 elmasa 50 fp alamayız. Alamanlar alsın bize gerekmez

blindspot

Active Member
He yaaa. Bende de on yüz bin milyon baloncuk elmas vardı. Eskiden bi fruko reklamı vardı ya hatırladınız dimi. Bende o gün oyuna giremedim iii mi yaa. Sizden bir gün daha aynı fırsatları paylaşmanızı istiycektim.

apa2020

New Member
tam bir hayal kırıklığı!öncesinde anket yapıp aldığınız geri bildirileri uygulamaya çalışsanız profesyonelliğinize ve katılımcılara saygınıza tavan yaptırırsınız;)))